Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap kaptam egy Sennheiser...

Tegnap kaptam egy Sennheiser HD 429 fejhallgatót és az lenne vele a bajom, hogy fps játékban (csgo) a másik irányból hallok mindent. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

pl: valaki trappol balról azt jobbról hallom

ui. :lehet az a gond, hogy a régi fülhallgatómat fordítva használtam mert úgy kényelmesebb volt?



2014. dec. 25. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Biztosan a bal kezed oldalán van a zsinór és az L betű? A hangkártyád programjában (vagy neten) próbálj ki egy térhangzás tesztet.

Ha ez stimmel, akkor a CS:GO-val van a hiba. Lehet, hogy az Audio settingsnél valami 5.1 és nem stereo speaker van beállítva. Esetleg valami bug is lehet.

Ha nem stimmel, akkor vagy a hangkari driverrel van a baj, vagy lehet hogy ellentétesen vannak bekötve a jack dugó drótjai. Ez elég valószínűtlen, de ilyenkor vissza kell vinni a boltba ha garis.

2014. dec. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

térhangzás tesztet próbáltam

ott jó volt

és biztos ,hogy a bal oldalán van az L betű

2014. dec. 25. 20:09
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor bugol a CSGO, hordjad fordítva ha játszol, nem sok mást lehet tenni átdrótozás nélkül.

Kicsit tekervényes megoldás, de egy 3,5mm jack->RCA és RCA->3,5mm jack átalakítással meg lehetne fordítani a stereot CS közben, vagy úgy is lehet, hogy használsz egy átdrótozott 3,5mm->6,3mm jack átalakítót és egy 6,3mm->3,5mm jack visszaalakítót. Ez párszáz Ft-ból kijönne és akkor csak át kell dugni, ha csézel.

2014. dec. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!