Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan állítsam be a képernyőt...

Hogyan állítsam be a képernyőt megfelelően?

Figyelt kérdés

Feltettem egy szűz Windows 7-et, és a gép mellé kapott drivereket, már amelyik felment. Ugyanis volt egy pár amelyik nem, köztük a videókártya drivere. Annyit lehetett megtudni a típusáról, hogy ATI és integrált alaplapi. Gondolom amiatt nem megy, hogy ez már egy 64 bites architektúrájú és 7-es verziójú windows. Viszont az interneten sem találtam drivereket hozzá, illetve amit letöltöttem vagy nem ment vagy nem csinált semmit.


Egyébként a problémáról: a windows képernyőbeállítási funkciónál a felbontást 4:3-as képernyőkre lehet csak beállítani, vagyis például 1920x1080-ra nem, mert az 16:9, így viszont el van húzva az egész, szerintem el tudja mindenki képzelni, a kör ellipszisebbnek látszik.



2014. dec. 31. 18:21
 1/4 jan1k4papa ***** válasza:
En nem ertem itt tuti veled van a baj :D
2014. dec. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hypno ***** válasza:

Ha alaplapi videochiped van, akkor keress rá az alaplapod pontos típusára és a honlapján a támogatási oldalon nézd meg milyen operációs rendszerekhez van driver.

(Igazából ezzel kellett volna kezdened még a telepítés előtt, de most már mindegy.)

Ha legalább a Vista támogatott, akkor megpróbálkozhatsz egy Vista driverrel.

Vagy derítsd ki az alaplapod típusa alapján az integrált grafika pontos típusát és az AMD honlapján egy ötlépéses kiválasztással meg tudod nézni, hogy van-e hozzá driver.

[link]

2014. dec. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd meg mit ír az alaplapon!És azt írd be a google-ba és megkapod a drivereket hozzá!

valami ilyesmi lehet ASUS 9520 -45 -(ez csak egy példa lehet nincs is ilyen)...de valami hasonlót keress az alaplapon.

2014. dec. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazából eddig ezeket csináltam. De oké, most megkeresem az alaplap típusát. Egyébként köszi nektek hogy szántok erre időt :))
2014. dec. 31. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!