Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze lehet rakni olyan...

Össze lehet rakni olyan asztali gépet, amely kb.35W-ot fogyaszt?

Figyelt kérdés
Kb. másfél éve ismerősöm ajánlott egy konfigot, hogy náluk olyan van bent a cégnél elég sok, 35 W-ot fogyaszt óránként, kolegája mindig méri a fogyasztott teljesítményt és maximum annyit fogyaszt. Sajnos elfelejtettem a nevét, valamilyen AMD volt, csak ezt tudom. Ha össze lehet rakni ilyen kevés fogyasztású gépet akkor milyen kompromisszumot kell kötni? (töredék teljesítmény mint asztali gépeknél), vagy ezzel nem kell számolni? Ismerős azt mondta, azért fogyaszt még a laptopnál is keveebbet, mert nagyon fejlett már az energiagazdálkodása ezeknek a gépeknek.

2015. jan. 4. 08:31
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Intel Atom vagy AMD AM1

Ösze lehet rakni igen, laptopoktól alig jobak már amelyiktöl sokmindentöl füg, irodai, filmezos gepnek jok

2015. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
59%

Intel Atom C2750

8magos szerver cpu 20W fogyasztásal nem rosz :P csak ugy irtam mint példát alacsony fogyival

2015. jan. 4. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gondolom az ára is brutális lehet mivel nem asztali hanem szerver architektúra...
2015. jan. 4. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!