Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Volt olyan konfigurációd...

Volt olyan konfigurációd amire utólag egyáltalán nem vagy büszke?

Figyelt kérdés

Vettél olyan gépet amire úgy tekintettél hogy biztos remek lesz, de miután tájékozottabb lettél a hardverek témakörében rájöttél, hogy nem érte meg és/vagy aránytalan és visszagondolva szégyelled hogy megvetted? Leírnád, hogy milyen volt és mi volt a baj vele?

Leírom a sajátomét: még 2007-ben vettem magamnak egy gépet főleg játékra. Akkor még csak 16 voltam, annyit tudtam, hogy az előre összerakott gépek rosszak valamint a processzorok körében voltam valamennyire tájékozott. Elmentem a legközelebbi PC-s boltba ahol az eladóval raktuk össze a konfigurációt. 160 ezrem volt rá a keret, a ház már megvolt, a bele való kellett "csak". A processzor egy Core 2 Duo E 6420 lett, ami akkoriban jónak számított, egy 23 ezres alaplappal. 2 GB DDR2 RAM-mal, 320 GB HDD-vel. Viszont a videókártyákban egyáltalán nem voltam otthon, ezért csak egy 25 ezres Geforce 8500 GT lett, ami már akkor sem számított jónak. 25 ezerért akkor sem lehetett gamer videókártyát kapni újonnan, de én ezt nem tudtam meg el voltam telve, hogy milyen jó kis proci van a gépembe, biztos jól fogja vinni a játékokat. Aztán kiderült, hogy mégsem. Tanulópénznek jó volt.



2015. jan. 5. 19:19
 1/2 anonim válasza:
Én nem költöttem rá ennyit, hisz használtan vettem énis régen kb. ugyan ez. proci minden jó a vidikari meg szar... emiatt meguntam az egészet kb. nem is játszottam vele megutáltam és még ma is megvan, habár már összejött egy ujra a pénz és ezt eladom, ezt a fost :DD
2015. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 halalfalo ***** válasza:

Én azt sajnálom, hogy ASUS videokártyát vettem nyáron.

Akkor még nem tudtam, hogy elfelejtettek VRAM-ot hűteni...

2015. jan. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!