Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges az hogy hdd valamil...

Lehetséges az hogy hdd valamilyen sorozatszáma alapján bannoljanak egy multi játékból?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
akkor áruld el nekem miért van az hogy ha beteszem a laptop hdd-t a gépbe onnan indítva a játék nem ír ki semmi féle ban fel lép a szeróra . viszont ha deskopt hdd-ről indítom akkor meg nem enged és írja a bant.. próbáltam már átmásolást mindent. ahogyan ki veszem a gépből a laptop hdd-t nem tudok fel menni a szaróra az az ban !
2015. jan. 15. 18:19
 3/9 anonim ***** válasza:
ez akkor sem a hdd hibája, nincs olyan leglábbis én még hallottam olyaról AC rol ami a hddra menne rá.
2015. jan. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Más a hálókártyád MAC címe és ezért lehetséges a HDD-hez semmi köze.
2015. jan. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akkor újból le írom :) ki szedtem a laptopból a hdd-t amin van a játék . elsőnek kipróbáltam hogy nem e ír ki bant a szerver oké minden rendbe volt átmásoltam a gép hdd-re a játékot aztán ki szedtem a laptop hdd-t fel akarok menni szerverre banned. na akkor ide hogy jön a a háló kártya mikor az nem lett cserélve?:)
2015. jan. 15. 18:59
 6/9 A kérdező kommentje:
és le írom még1xer nem a laptopról indítottam a játékot ha nem a gépről a laptop hddjéével.
2015. jan. 15. 19:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Rendben nekem ebből elegem van, tudod mit, lehetséges.
2015. jan. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elméletileg semmi technikai oka nincs annak, hogy egy szoftver lekérdezze a merevlemez sorozatszámát (már ha a SMART adatok tartalmazzák), de ezt nem tartom valószínűnek, már csak azért sem, mert könnyen lehet, hogy jogi szempontból is támadható.

Ami viszont lehet, az az, hogy a rendszeredben valahol (pl registryben, vagy az AppData-ban) eltárol egy értéket, ami alapján tud téged azonosítani a játék. Ebben az esetben tökmindegy, hogy honnan indítod, hiszen a Windowsod ugyanaz.

2015. jan. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ez már érdekes így . az van hogy laptopról megy a játék . csak gondoltam hogy akkor megpróbálom átmásolni a hdd-ről a gépre és jó lesz így a gépemen is. a windows 7 rendszer van mind2 géppen viszont én nem a laptop hdd ről indítottam a rendszert ha nem a gép hdd-ről. a bant azt régebben kaptam akkor nem volt laptopom még és csodálkoztam is hogy fel enged a szerverre laptopról úgy szint rá nyomtam a kábel nettet szval az ip cím kiosztás már itt ki van lőve. a gép újra lett telepítve nettről szedtem le a játékot több verziót is próbáltam mindig banned vagyok.. akkor csak a hdd-re tudtam gondolni hogy abból olvastak ki valamit. de ha eleve nem eredeti játékkal játszók akkor nincs is miről reklamálnom mert hiába illegális amit ki találtak ők az sem legális hogy én tört szeron játszok.
2015. jan. 15. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!