Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Letöröltem száraz szemüveg törlővel a tv képernyőjét most szét karcolod hatott?

Azt mondták idézem :

Szárazon SOHA ne portalanítsd, mert (főleg a lakk-fekete) káván mikrokarcokat okozhat.

Én meg szárazon töröltem le.Most karcos lett a tv képernyője ?

2015. jan. 22. 21:06  Privát üzenet  

A válaszok
Hát te látod... az lett? Sanszos. Szárazon üvegfelületeket, képernyőket nem takarítunk, ez alap.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont 2015. jan. 22. 21:11 Privát üzenet
Balázs Laci nevű felhasználó válasza:

Ezt mi innen nem láthatjuk, nézd meg te. A képcsöves TV-ken nem volt gond, ha az üveget csak úgy letörölted, de a mai TV-ket jobb, ha nedves (nem vízben tocsogó) puha törlővel tisztítod. A műanyag, általában fekete káva is szépen tud karcolódni. Ha most megúsztad OK, de máskor légy óvatosabb. Sok kicsi karcból lesz a csúf felület.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2015. jan. 22. 21:11 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem láttok karcokat a tv felületén.

# 3/4Időpont 2015. jan. 22. 21:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Csak a képernyő fölötti kis fekete csík lett karcos de az se látható messziről csak ha 5 cm-ről nézzem akkor látható

# 4/4Időpont 2015. jan. 22. 21:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A google Vr os szemüveg szerkentyű-be milyen lencse kell?
Mi a különbség a Gunnar és a Noscope gamer szemüvegek között?
Bármilyen aktív 3D szemüveg jó minden márkájú Tv-hez?
Gamer szemüveg mire jó?
Hol tudnék normális 3D szemüveget venni?
A gépemben egy nvidia geforce gtx 260 vga van. Ha én egy játékban bekapcsolom a 3d-t akkor bármilyen 3d szemüveg jó? Pl:King's bounty

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!