Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Meddig bírja szerintetek? :D

Meddig bírja szerintetek? :D

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy már vagy 6 éves (asszem) a gép, volt párszor takarítva, újra pasztázva csak egyszer, többször nem is fogom, mert már haldoklik az egész, a képernyője törött és be is van folyva valamennyire, nem lehet lecsukni, mert sérült az oldala(picit szét van nyílva), 1-2 éve már mindig 100 C fok körül van a processzor hőmérséklete(tudom rengeteg és tűzveszélyes).


erről a laptopról van szó: asus k51ac



2015. jan. 24. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Holnap hajnal 4 óra 13 percig bírja .
2015. jan. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Dobd ki a francba. Ezt sajnos nem lehet szebben mondani, vagy dobd ki, vagy tedd el boztonságos helyre, mert ha 100 fok körül van a processzor használat közben, az tényleg nem túl jó.. Ráadásul, hogy tört be a képernyője, ha megkérdezhetem? :D
2015. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csóri gép xD sztem szedd le a hátlapot, azzal nyerhetsz pár fokot. Nővéremnek is ilyen túlmelegedős laptopja van, neki levettem az alját, és 10 fokkal (!!!!) hűvösebb a gép. Kérdezte h van e még hasonló ötletem.. :D Mondom ja, egy laptop hűtő, 3-4 ezer ft. Ez még pár fok. Ezzel már hónapokkal lehet eltolni a lapos élettartamát
2015. jan. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Peti, igazad van :D pont addig fogja bírni.
2015. jan. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
a képernyője úgy törtbe hogy leejtették a rokonok(ő tőlük kaptuk még régen), de aztán mi is egyszer, de azt úgy hogy apámnak mondja adja már ide léccives a vizet(flakon, nálunk szokás dobálni itt-ott a dolgokat), és pont a képernyő oldalát eltalálta
2015. jan. 24. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!