Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért mennek rosszabbul a...

Miért mennek rosszabbul a játékok jobb videókártyával?

Figyelt kérdés
Nemrég elromlott a 8800GTS(g92) videókártyám, és vettem egy ismerőstől egy GTX260-at, ami elméletileg jobb, mint az előző, mégis gyengébben mennek a játékok...mitől lehet? a legújabb illesztőprogram van fent. processzor: core 2 duo e6300

2015. jan. 26. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet alapjaiba le kéne dúrnod a windowst és újra telepítened. A kártya proci limites is lehet, de az nem eredményez kevesebb FPS-t, inkább ugyan annyi lenne. Próbáld meg a win reinstallt.
2015. jan. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy az újratelepítés megoldja a problémát, de ma délután újraraktam a gépet, és ugyan az a helyzet...:/ nem lehet, hogy az alaplap nem bírja a nagyobb videókártyát? az se mai darab....
2015. jan. 26. 19:11
 3/11 A kérdező kommentje:
Érezhetően kevesebb FPS-el mennek a játékok ugyan olyan beállítás mellett...lejjebb kell vennem a grafikát....nem értem
2015. jan. 26. 19:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg próbáld meg újrarakni a windowst!
2015. jan. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jaj most nézem már újraraktad a gépet. Hát az biztos, hogy nem az alaplap hibája, lehet a kártyával van valami baj. Nézted a hőmérsékleteket? Kiporoltad, újrapasztáztad?
2015. jan. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Dj.N4tk0 ***** válasza:

Melyik játékról van szó?

Lehet más hardver gyenge hozzá.

Vagy szar a videókártya drivere.

2015. jan. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Dj.N4tk0 ***** válasza:
A videókártyák pontos neve?
2015. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem pasztáztam újra, de nem hiszem, hogy szükség lenne rá....60-70 között van a hőmérséklete játék közben, és tesztekben is ennyit mérnek....

Ugyan azokkal a játékokkal próbáltam, mint amikkel játszottam az előző kártyával is....Left 4 Dead-et szedtem le tesztelésképpen, full grafon próbáltam (mert full grafon volt az előző kártyával is), és ugyan 60 fps-t mért átlagban....de többször leugrott 20 alá, egy pillanatra....ilyet a másik nem csinált....akkor még játszottam Gridel....ugyan ez a helyzet....2 napja van nálam a kártya...

A régebbi: [link] (nem találtam jobb leírást, de ugyan ilyen kártya)

A mostani: [link]

elméletileg jobbnak kellene lennie...

Jah...ezzel a minecraft 20 fps körül megy....a másikkal 60 körül volt...

2015. jan. 26. 19:38
 9/11 A kérdező kommentje:
1440x900-ban játszok
2015. jan. 26. 19:43
 10/11 Dj.N4tk0 ***** válasza:
Hát én nem vagyok benne biztos,hogy jobb az új.
2015. jan. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!