Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pendriveról win XP telepítés...

Pendriveról win XP telepítés előtt muszáj formázni az egészet? (8 gigás)

Figyelt kérdés

2015. jan. 27. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
igen.
2015. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és hova tudok feltölteni 1 rar fájlt/mappát (nem tudom melyik :D) amit privátba szeretnék? ha jól tudom az ilyeneket felhő szolgáltatásnak hívják..
2015. jan. 27. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
rar-t például a data.hu ra
2015. jan. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és belehet állítani hogy senki ne tudja letölteni csak én, azaz privát legyen?
2015. jan. 27. 21:07
 5/7 anonim ***** válasza:
megkapod a link-et csak azzal tudod letölteni.Na de ha csinálsz egy rar-t akkor ott van olyan funkció hogy jelszó megadás.Ha beírod és megcsinálod a rar-t akkor csak jelszóval tudod kibontani(kicsomagolni) [link]
2015. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Alapból úgy van, csak az tudja letölteni, akivel a linkjét megosztod. Arra figyelj, hogy a data törli a fájlokat, amiket nem töltöttek le 30 napja. (Saját letöltés nem számít bele.) Illetve előfizetés nélkül a letöltés nagyon lassú. Esetleg a fontold meg a megát (mega pont co pont nz), az gyors is, és biztonság szempontjából is fejlettebb, bár a tárhely nem végtelen, mint a datánál. (De az 50 gigába a 8 gigád bőven belefér.)
2015. jan. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A kérdező vagyok másik accal: Véleményetek az óriás levél pont hu-ról?
2015. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!