Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha veszek egy androidos...

Ha veszek egy androidos tv-boxot, és arról nézek filmet, az átviszi a tvre a többcsatornás hangot? (DD, DTS. )

Figyelt kérdés
Ilyen jellegű infót sehol nem találok róla. Elsősorban olyanok hozzászólását várom, akik ezt a funkciót kipróbálták már.

2015. febr. 4. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Ha esetleg leírod a pontos típusát, akkor valaki majd kigúglizza neked a manuált, ahol feketén-fehéren benne van.

Esetleg te is lehetsz az a Valaki, ha érzel magadban ennyi erőt.

2015. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát már hetek óta guglizom, azért írtam ide, s kértem hogy olyanok válaszoljanak akik már találkoztak vele, és esetleg tudnának konkrét típust ajánlani amivel biztosan megy.

Ez egy semmire való válasz volt, ment a piros kéz :)

2015. febr. 4. 14:23
 3/6 anonim válasza:
Igen az enyém atviszi
2015. febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Milyen gyártmány, típus?

Köszönöm!

2015. febr. 6. 14:38
 5/6 anonim válasza:
Imito a neve Bluetooth is van benne. Ha gondolod eladom neked én ugy sem használom miota táblagépet kaptam. Van hozzá szuper Bluetooth klaviatura is
2015. febr. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gesztenye84 válasza:
Egyszerű amin van hdmi az igen vagy spdif azaz optikai hang kimenet, de ehhez kell egy olyan eszköz aminek van ilyen bemenete. Pl. egy házimozi erősítő. Vagy tv amiben van ilyen. Legtöbb esetben HDMI megy tv-be átmegy a hang és onna egy spdif outtal viheted tovább a hangot az erősítőbe
2015. aug. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!