Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo thinkpad w500 nagyon...

Lenovo thinkpad w500 nagyon lassan (15 perc ha nem tobb) tolt be kozben lefagyogat es miutan teljesen betolt utana is lefagy (vagyis hat toltodik sokaig). Mi lehet a baj? (Tovabbi info alatta)

Figyelt kérdés
Lenovo thinkpad w500 as laptopom van. Delelottig mondhatni rendesen ment (fl studio 11 lasabban toltott be a szokottnal). Kikapcsoltam a gepet,miutan delutan ujra bekapcsoltam irtozatosan lassan toltott be le fagyott. Nehanyszor ujra inditottam a bekapcsolo gomb meg nyomasaval. 3-4. Alkalommal bezoltott egy hiba kereso program elkezdett futni nagyonsok service es startup hibat eszlelt mikozben meg futatta megakartam nyitni egy masik alkalmazast de csak elkezdett tolteni a gep (az eger toltodik/forog) de sokaig nem csinalt semmit szoval kikapcsoltam

2015. febr. 7. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Valószínűleg valami vírus került rá valahogy, ami eléggé túlterheli a géped. Próbáld meg letörölni az olyan programokat, amiket nem te telepítettél, és gyanús a neve, ha nincs olyan, akkor a feladatkezelőt nyisd meg, kattints a "Futó folyamatok" menüpontra, és ott keress olyat, amit nem te indítottál el, és nem a rendszer működését segíti, és persze gyanús is, majd jobb katt rá, és tartalmazó mappa megnyitása, ezután állítsd le a folyamatot, és törölj abból a mappából mindent mindent! Hogyha így sem tudod törölni, vagy nincs rajta semmi, akkor a gép újratelepítése célszerű, de előtte még a töredezettség mentesítést is megpróbálhatod, hátha segít.
2015. febr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Csak az a baj hogy elinditani sem tudom mar. De azert hatha.
2015. febr. 8. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!