Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Írásvédett Pendrive?

Írásvédett Pendrive?

Figyelt kérdés
Na szóval, vettem új gépet, és az előző cuccaimat, egy 64GB-os pendrivera raktam, mikor bedugtam gépbe, semmi baj nem volt, szépen másoltam felfelé a dolgaimat, egyszer csak nem engedett semmit, leválaszottam, utána vissza dugtam, aztán "formázza a lemezt" rámegyek, hogy formázás, aztán a lemez írásvédett... nem bánom, ha elvesznek a dolgaim, bár sok kép oda vész, csak a báttyámé a pendrive, ő meg megölne szerintem... xd Köszönöm előre is a válaszokat!!

2015. febr. 13. 18:19
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Velem is történt hasonló. A hiba az volt, hogy a másik gépen be volt jelentkezve haverom, az ő windows fiókjába, és mivel az jelszavas volt, a pendrive-ra másolt cuccokat írásvédetté tette (akaratlanul). Visszamentem az ő gépéhez, és ő onnan le tudta szedni.

Remélem, segített.

2015. febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az a gáz, hogy az előző gépem eladtam, de az nem volt jelszavas :S
2015. febr. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!