Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől fényképez csíkosat a...

Mitől fényképez csíkosat a táblagép hátsó kamerája? Bővebben a leírásban.

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Allview tabletet, és a hátsó kamerája sajnos csíkosan fényképez ( [link] de nem tudom, mit tehetnék ez ellen. Próbáltam az alapértelmezetten kívül más applikációval is fotózni, de mindegyiket használva ugyanez a helyzet. Visszaállítottam a gyári beállításokat, de ez sem segített. Érdekes, hogy a másik ugyanilyen tablet, amit ugyanakkor vettem, hibátlanul működik, tökéletesen fényképez. Valakinek valami ötlete, ami segíthet, vagy mindenképpen vissza kell küldeni? Ezen kívül semmilyen hibája nincs, tökéletesen működik.

2015. febr. 18. 12:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Küld vissza.Hibás valami benne.
2015. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Tengor ***** válasza:
Garanciáztasd le. Persze ne legyenek illúzióid! A hiba javítása után sem lesz belőle igazi tablet.
2015. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!