Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi a vélemeny erről az ossze...

Mi a vélemeny erről az ossze allitasrol? ezt a gepet szeretnem most osszerakni de szeretnem ki kerni elotte hozza ertő emberek velemenyet?

Figyelt kérdés

- Cooler Master Storm Trooper Full Tower - ASUS X99 Rampage V Extreme LGA 2011-3 ATX Intel

- Intel Core i7-5930K 3.5 GHz LGA 2011-V3

- CORSAIR Vengeance LPX 16GB (4 x 4GB) 288-Pin DDR4 SDRAM DDR4 2133

- EVGA 04G-P4-2980-KR GeForce GTX 980 4GB 256-Bit GDDR5 PCI Express 3.0 G-SYNC

- EVGA Super NOVA 1000G1 1000 Watt Gold ATX 12V

- Corsair Hydro Series H110 Extreme Performance Liquid

- SAMSUNG 850 Pro Series MZ-7KE256BW 2.5" 256GB SATA III 3-D Vertical Internal Solid State Drive (SSD)


2015. febr. 24. 04:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen géphez nem ártana helyesen írni. A táp és a ddr4 teljesen felesleges, a többi arányosm
2015. febr. 24. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
-m
2015. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
DDR 4 tényleg felesleges. Most még az i7 is sok elég lenne egy i5 ös de későbbiekben jól jöhet az i7
2015. febr. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha van rá pénzed, akkor vegyed.
2015. febr. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem ártana bele egy vinyó sem azért. Mondjuk egy 1 Terrás raptor, meg egy 4 Terrás WD Black. Ja és persze egy UHD moncsi, lehetőleg 3D-s.
2015. febr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Mi a vélemény? Ahhoz képest, hogy kétszer annyiba kerül mint egy Intel 1150-es gamer gép, FPS-ben nem hoz kétszer annyit :)

[link]


[link]

2015. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A 6-os hozzászóló jól megfogalmazta a problémákat. Ez a gép jelenleg a "vegyünk minél drágábbat, nem baj ha nem arányos" kategória.

Játszani szeretnél? Egy i5 bőségesen elég mindenre.

- 170.000 ft-os processzor? Atyaég. Ha játszani akarsz, ezt sürgősen felejtsd el. Ha még modellezni/renderelni szeretnél, ahhoz is egy sor ugyanilyen hatékony, de sokkal olcsóbb megoldás áll rendelkezésre.

- ddr 4 felesleges

- táp eszement mód túlméretezett


Miért érzem úgy, hogy lényegi cél nélkül bedobáltad a kosaradba a legdrágább termékeket? A géped teljesítményét egy harmad, negyed ennyibe kerülő konfig is hozza (van egy szint ami felett már nincs teljesítménynövekedés egy programban, játékban). A gép leendő értékvesztéséről nem is szólva.


Szóval ez a konfiguráció borzalmas.

2015. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

"ezt a gepet szeretnem most osszerakni"


:))))

2015. febr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Mi a problèmad az imènt kiemelt szövegrèsszel? Az előtted szólót kèrtezem. Hogy akkor is tulméretezett a tàp ha kesobb szeretnek meg egy vagy akar 3 video karit? A ramot azert valasztottam ddr4 et mert azt olvastam h az alaplap azt tàmogatja ?! Szóval mit kellene màskèpp osszepakoljak?
2015. febr. 24. 13:53
 10/18 anonim ***** válasza:

Kérdező nyugi! Csak irigykednek. Egy év múlva mindenki a DDR4 RAM-okat, és a kompatibilis alaplapokat fogja hajkurászni. Na akkor még jobban felmegy az áruk!

Tápegységből pedig soha nem lehet sok! Nekem is 1 KW-os tápom van, pedig állítom hogy a gépem nem eszik többet 500 Wattnál. Ha megteheted, vedd ezt a konfigot.

2015. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

BitCoin farmot szeretnék felállítani. Mennyi tőkére lenne szükségem és honnan tudnék szerezni gépparkot hozzá?

Érdekelne esetleg már farmolással foglalkozók története ők hogyan hozták össze (hány gépet vettek először? mennyi idő alatt hozta vissza az árát?).

Core 2 Quad Q9300-ás procihoz, egy Arctic Cooling Freezer 7 Pro Rev 2 hűtő megfelelő, vagy erősebb hűtés kell neki? Illetve Egy HD7790-es...

A gépben még, 8 giga 1333 mhz ddr3 ram, és egy 420 w M-Tech táp van. Van egy olyan érzésem, hogy ez utóbbit is cserélnem kellene. Jól gondolom? Köszönöm előre is a válaszokat!

Elég hozzá ez a hűtőradiátor?

Egy Intel Core i7-4790K és egy Gigabyte GTX 980 G1 Gaming 4GB DDR5 hűtéséhez (vízhűtéssel) elég egy 240mm-es radiátor jó minőségű ventilátorral?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!