Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Miért ilyen lassú a windows betöltése?

Ilyen laptopom van:

[link]

Először windows 7-et tettem rá, egy évig működött szépen, majd szörnyen elkezdett lassulni, újraraktam, szintén win7, még mindig lassú volt, ezért formáztam az egész winchesterem, partícionáltam 2 részre, C-n 100GB, ráadásul win8-at raktam rá, és 1p 40mp kell, hogy behozza az asztalt, de csak 5 perc után válik kezelhetővé addig tölt. A alapból induló programok közül alig hagytam valamit, szóval nem ez a probléma, avast vírusírtó van rajta, nem vírusos, már az 1. indításnál is ilyen lassú volt. Valaki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: winchester, HDD, merevlemez, lassú, vírus, betöltés, bootolás, Windows, Windows 8, Windows 7

2015. márc. 1. 20:11  Privát üzenet  

A válaszok
Vidd el szervizbe. Lehet, hogy a winchesterrel van valami.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2015. márc. 1. 20:16 Privát üzenet
Kikapcs. Akku ki. RAM és HDD csatlakozás igazítás. Utána talán... Feltéve hogy nem garanciás, ha az akkor szerviz.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. márc. 1. 21:12 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mitől lehet ennyire lassú a gépem? Mi a teendő ilyenkor? Valaki aki ért hozzá?
Miért lett ennyire lassú minden oldal betöltése? (TÖBBI LENT)
Számítógép ikonok lassú betöltése?
Virtual DJ Zene betöltése lassú?
Miért ilyen lassú pirateclub.hu betöltése?
Miért lassú a videók betöltése?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!