Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen fejhallgatót vegyek...

Milyen fejhallgatót vegyek játékra?

Figyelt kérdés

Mit ajánlotok,milyen fejhallgatót vegyek?Elsősorban játékra szeretném használni,MOBA/FPS játékra.(League of Legends,CS:GO) de zenehallgatásra is ezt szeretném.

Szempontok:

-Jó magas,mély hangzás

-Kényelem több órás játék közben

-Jó mikrofon(ne recsegjen,tiszta legyen a hang)

-Zárt(mikor felveszem ne azt érezzem,hogy nincs rajtam semmi hanem rekessze ki a külvilágot)

-10.000HUF alatt vagy minimálisan fölé essen az ára.



2015. márc. 22. 10:36
1 2
 1/11 anonim válasza:
48%

Ezeken az oldalakon találhatsz fülhallgatókat: [link]

[link]

Ezek nem a legolcsóbbak, de, van 4-5 ami 8000Ft vagy az alatt, de szerintem megéri megvenni a drágábbat, ha nagyon jó fejhallgatót szeretnél.

Remélem tudtam segíteni! :)

2015. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]


Erre nézz rá. Nekem is ilyenem van , és ebben az árkategóriába szerintem elég jó.

Annyi a bajom vele, hogy a mélyhang az kicsit sok nekem (de a mobo audio manegerében úgy is tudsz rajta álligatni, szal whatever)

2015. márc. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 -Simon- ***** válasza:
57%

ezek a "gamer fejhallgatók" nem érik meg az árukat... attól még hogy rá van írva, nem lesz jobb.én egy minőségi hi-fi fejhallgatót ajánlok...

ebben a kategóriában ott vannak az ár/érték arányban verhetetlen Superlux fejhallgatók, ahol a márkanév helyett egyedül a minőséget fizeted, és nem csak játékra, de zenehallgatásra is kiváló.

a teljesen zárt hd669 és hd661 modellek szigetelnek a legjobban, ezért zavartalan játékra azokat ajánlom.

ha ezek túl drágák akkor esetleg egy félig zárt hd681b lenne a legjobb választás...

2015. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Utolsó:a probléma csak az,hogy nekem mikrofonnal együtt kellene egy fejhallgató mivel nem szeretnék külön arra is költeni.

Néztem egy Thermaltake SHK002ECBL TT Shock nevű fülhallgatót vagy esetleg egy Creative Tactic3D Alpha.

Szerintetek melyiket érdemesebb,de még a fent említett Philips is ígéretes.

2015. márc. 22. 18:55
 5/11 elementor válasza:

Szia pcx a barátod :) én ott találtam egy 2000ft-os

fejhalgatót mikrofonnal és kiválóan működik

2015. márc. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 -Simon- ***** válasza:

Te fejhallgatót írtál a kérdésben ;)

Az a baj hogy a gamer headsetekben lévő mikrofon elég gyenge minőségű és ha elromlik vehetsz egy teljesen új headsetet. Egy 1000 ft-os mikivel és egy minőségi fejhallgatóval sokkal jobb eredményt érsz el.

Azok a superlux fejhallgatók pedig tényleg nagyon jók,jóval túlmutatnak a kategóriájukon... Olvass teszteket, és vond le magadnak a következtetést. A te pénzed és a te döntésed, én csak azt tudom ajánlani amit én is vennék ennyiből...

Én szerencsére tapasztaltam hogy mekkora különbségek vannak egy gémer headset és egy ugyanolyan árú fejhallgató+mikrofon páros között...

2015. márc. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Logitech G430, nekem bevált csak ajánlani tudom
2015. márc. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Simon ezt megcáfolom mert vannak jó sőt egyenesen kiváló mikrofonnal szerelt minőségi hangzással megáldott kényelmes,zárt rendszerű Headsetek,csak azokat nem Razernek és nem SteelSeriesnek hívják,hanem Plantronics GameCom 780/788-nak,én soha nem arra mentem hogy mit használnak sokan hanem hogy melyik az a Headset ami kiválóan alkalmas játékra,filmezésre,elsősorban de zene hallgatásban is bőven az átlagon felül legyen,van belőle,Plantronics GameCom 780, ez az előd bár a kettőt majdnem egy időben dobták piacra ez már nem kapható,van egy újított változata a Plantronics GameCom 788 még jobb hangzással és még jobb mikrofonnal itt egy teszt: https://www.youtube.com/watch?v=zzUIsaerRHQ de itt egy másik a Plantronics GameCom 788 és a Razer Kraken Pro ról, https://www.youtube.com/watch?v=fPPH-moSkGE na melyiknek a mikrofonja jobb ? pedig a Razer jelenleg 25000 FT 1 év garancia a Plantronics GameCom 788 15000 FT és két év garancia,ennek ellenére minőségibb a mikrofonja és a hangszórója is jobb a Razerétől bár a GameCom ára megjelenéskor 30000 FT volt szállítási költséggel ha rendelted netről azóta persze sokat esett az ára főleg azért mert már vannak újabbak is de a Razer induló ára is ennyi volt még sem ér fel hang minőségben és mikrofonban sem a Plantronics hoz.
2015. nov. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vagy itt egy másik teszt a GameCom 788-ról https://www.youtube.com/watch?v=ksnBTKuX6Yo ez jobb minőségű videó.
2015. nov. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
de a fentebbi linkben nem tesztelik a Headsetet csak a minőségét foglalja össze itt van egy jobb videó ahol tesztelik is,mint a többi általam linkelt videóban csak itt ez a videó jó minőségű https://www.youtube.com/watch?v=hZtex-r_KrY
2015. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!