Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Leformáztam a HDD-t a laptopba...

Leformáztam a HDD-t a laptopban, de USB-ről nem enged telepíteni, mi a teendő?

Figyelt kérdés
Szóval valami híbát ír ki. Leformáztam a vinyót, és nem enged tovább a winyó kiválsztásánál.
2015. márc. 22. 17:26
 1/10 Lajos54 ***** válasza:

Mivel formázad le? És mit akarsz telepíteni?

A BIOS-ban jól van beállítva minden? Illetve az eszköz, amiről USB-n akarsz telepíteni, bootolható?

2015. márc. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kiválasztod a vinyót, és utána mit csinál?
2015. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kírja, hogy nem telepíthető. Ugye a telepítő bejön, ott formáztam le ahol telepítem. De nem enged tovább.
2015. márc. 22. 18:05
 4/10 A kérdező kommentje:
OP rendszert akarok telepíteni!
2015. márc. 22. 18:06
 5/10 A kérdező kommentje:

Bocsi csak siettem.

Szóval..

Win7-et akarok telepíteni, leformáztam a winyót telepítés közben, de nem enged tovább, azt írja, hogy nem tudja arra a partícióra telepíteni.

2015. márc. 22. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor először töröld a partíciót, hozd újból létre, formázd le és talán úgy elindul a telepítés.
2015. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbáltam! Sokszor lefromáztam egyszer sem lett jó!
2015. márc. 22. 19:32
 8/10 anonim ***** válasza:
A partíció törléséről és újbóli létrehozásáról nem írsz, csak azt írod, hogy többször próbáltad formázni. A partíciót is törölted? És újból létrehoztad? Ha igen, és ugyanaz a helyzet, akkor próbálj meg egy PowerISO programmal bootolható pendriveot készíteni. Én mindig azzal csinálom és még sosem volt vele gondom.
2015. márc. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
De NEM a pendrive-al van gond, hanem a merevelemezzel, igen töröltem is. De a merevlemezt írja gondnak!
2015. márc. 23. 17:34
 10/10 anonim ***** válasza:
Fentebb még azt írtad, hogy nem tudja arra a partícióra telepíteni. Ebből pedig az következik, hogy vagy nem jól van particionálva, vagy a telepítő nem megfelelően van kiírva a pendrivera. Van még egy lehetőség, hogy döglődik a HDD, de ezt én nem tudom eldönteni, mert nem tudom, mennyi idős és mennyire használt a merevlemezed.
2015. márc. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!