Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ASUS Zenbook UX305 megfelelő...

ASUS Zenbook UX305 megfelelő választás lenne gépészmérnök egyetemista hallgatónak, elég lehet a videó kártya illetve a processzor teljesítménye tervező programokhoz?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 17:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Konkrétabban milyen programokhoz? Nézd meg a Dell XPS 13-t, az se sokkal nagyobb, de erősebb.
2015. ápr. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, a második mondatomat hagyd figyelmen kívül, nem tudtam, hogy más árkategória.
2015. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AutoCAD-re meg hasonlókra, most fogom kezdeni az egyetemet ezért nem tudom milyen laptopot vegyek de fontos lenne hogy könnyű legyen megfizethető áron.
2015. ápr. 6. 17:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. A Core M netezni meg filmet nézni jó, másra nem.
2015. ápr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor inkább egy i5 Zenbookot keress 8 gb rammal. Pl. [link]
2015. ápr. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem, hogy végül mit választottál és hogy bevált-e? Én is hasonló cipőben vagyok mint te és én sem tudok dönteni. Előre is köszönöm a választ.

2016. dec. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!