Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem ad képernyőt a laptop?

Nem ad képernyőt a laptop?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Adott egy HP Compacq Preassario CQ56-150 Sh típusú laptop!

Az a helyzet,hogy tegnap elkezdte azt csinálni,hogy bekapcsolom bepörög a venti és a dvd olvasó is és kész ennyi tovább nem is megy. Marad a fekete képernyő,de a wifi jelző bill világít a caps lock meg villog 2 mp-ként folyamatosan. De azt vettem észre ha így hagyom a gépet kb egy óráig akkor utána betudom kapcsolni. mint most is arról írok.De ha kikapcsolom akkor ha utána próbálnám bekapcsolni akkor megint csak a fekete képernyőig jutnék. Tudtok adni tanácsot hogy mi lehet a probléma ?



2015. ápr. 17. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
A probléma forrását illetően nincs ötletem, de nekem amikor hasonló problémám volt, akkor a tápkábel kihúzása, az akkumulátor és a RAM eltávolítása, majd ezt követően a bekapcsoló gomb legalább egy percig való folyamatos nyomva tartása oldotta meg. Tényleg legyen egy perc, ne spórolj vele! Sok sikert, remélem segít!
2015. ápr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amit leírtál,már mindet kipróbáltam és sajnos egyik se működött,de köszönöm a választ.
2015. ápr. 17. 19:22
 3/6 Panda Péter ***** válasza:

egész pontosan mennyit villognak azok a ledek?

[link]

itt találsz információt hogy elvileg hány villogás milyen hibára utal.

2015. ápr. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Panda Péter ***** válasza:
első blikkre az lenne a gyanúm hogy valamelyik IC-t kéne reballozni, ezt max egy huszasból megúszod, bár ha tévedek és nem ez a hibája akkor para van :D
2015. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha egy óráig megy a gép fekete képernyővel akkor egy óráig villog a caps lock.


" első blikkre az lenne a gyanúm hogy valamelyik IC-t kéne reballozni " ezt egy kicsit bővebben,vagy magyarra lefordítva ? :)

2015. ápr. 18. 09:17
 6/6 anonim ***** válasza:
BIOS korrupció hiba. Szerintem egy wincseszter csere jol jonne. De legalabb egy torles.
2015. ápr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!