Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok nekem gamer...

Ajánlanátok nekem gamer egeret, billentyűzetet és egy fejhallgatót?

Figyelt kérdés
30e ft a keret mindre külön külön.

2015. ápr. 27. 03:08
 1/10 anonim ***** válasza:
A Gamer cuccok java része (talán az egeren kívül) csak luxus, és parasztvakítás. Így is kell?
2015. ápr. 27. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ezzel nem feltétlenül értek eggyet :)

Ne érts félre nem veszekedni akarok.

Az eddigi egerem billentyűzetem éa fejhallgatóm us "gamer" volt csak nagyon tré minőség de még így is sokkal jobbak voltak az alap perifériáknál.

2015. ápr. 27. 07:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem azért kérdeztem, hanem azért, mert sokan azt hiszik hogy világot megváltó eszközök ezek. Valóban jobbak az "alap" vagy gagyi kategóriánál, csak nem mindenkinek éri meg a felárat. :) Sokan befürödnek vele, még akkor is, ha jó a minősége.
2015. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Szőrös Béka ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy egy "gamer" billentyűzetben maximum az anyag minősége jobb, esetleg világít. De ezért akár 10 szeres árat kifizetni marhaság...


Nekem egy átlag billentyűzettel ugyanúgy megy a játék, mint egy "gamer"-el.

2015. ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ebben igazad lehet :)
2015. ápr. 28. 01:44
 6/10 anonim válasza:
36%

Jajj, senki nem ajánlott szegénynek? :(


Egér: [link]


vagy [link]


Billentyűzet: 800 Forintos tesco-s! (komolyan)


Fejhallgató: [link] (Nem gamer, de nagyon jó)



Ne haragudj, hogy a fejhallgató drágább, de billentyűzetre úgysem kell költeni. :)

2015. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Előző vagyok:


Vagy mégegy egér esetleg: [link]


-Ha nekem kellene, én az elsőt választanám!

2015. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Megintcsak előző vagyok, fejhallgatóból ezt vedd: [link]
2015. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ó, ha a pénz nem akadály, akkor tudok egy párat! :)


Egér: nekem az alábbi kettő jött be:

[link]

[link]

Régebben ajánlottam volna a DeathAddert is, de sajna a Razerek már messze nem olyan minőségűek, mint 2-3 éve.


Billentyűzet: CSAK mechanikust vegyél, lehetőleg Cherry MX Black kapcsolókkal! Az MX Red sem rossz, de túl könnyű lenyomni a gombokat (nagyobb a félrenyomás esélye). A két jelöltem:

[link]

[link]

A mechanikus billentyűzettől nem leszel jobb játékos, de akkora minőségi ugrás a membránosokhoz képest, hogy utána már kínszenvedés egy hagyományoson gépelni. De miért is váltanál vissza, hiszen a mechanikusok szinte örökéletűek (a 30 éves IBM klaviatúrák a mai napig hibátlanul működnek).


Fejhallgató:

[link]

Az 50 ezres kategóriában sincs párja, olvass el pár tesztet róla, mindenhol maximális értékeléseket kap, megérdemelten. Hangzásra nagyon jó a fenti válaszoló által linkelt SS Siberia is, de az nagyon rossz minőségű műanyagokból készül (a felső két pánt négy hónap alatt eltört nálam úgy, hogy sosem ejtettem le és vigyáztam rá).

2015. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) hatalmas segítség volt :D megy a zöld
2015. ápr. 29. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!