Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Apple számítógepet szeretnék...

Apple számítógepet szeretnék venni, de milyet?

Figyelt kérdés

A retina 15" alapmodellen gondolkoztam(a nagyobb kijelző miatt),de abban nincs dedikált videókártya,ami nekem a renderelésekhez minden féle képpen kellene.

Ezért arra gondoltam,hogy vennék egy 13" modellt, és egy mac mini-t, majd ezt a kettőt hozzácsatlakoztatni a monitorhoz.( reménykedve abban,hogy a mac mini-ben van dedikált kártya,de aztán rájöttem,hogy nincs) szerintetek hogy tudnám megoldani ? Az árkeret nagyjából 550-600e forint.



2015. máj. 3. 21:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
17%
Annyi pénzből tuti ilyen vackot akarsz venni?
2015. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha annyira apple-t akarsz és amúgy is monitoron használnád vegyél akkor egy 27-es Imac-et, abba van dedikált kártya.
2015. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát szeretem az Apple termékeket. Miért ? Te milyet ajánlasz ?
2015. máj. 3. 21:44
 4/22 A kérdező kommentje:
De szeretném hordozni
2015. máj. 3. 21:44
 5/22 anonim ***** válasza:
68%

Ennyi pénzből kijön egy normális csúcs asztali gép,egy rendes monitorral,aztán még marad vagy 200 ezer minimum,abból vehetsz egy notebookot.


De ha te szívesen kiadsz 600 ezret,azért a teljesítményéért amit 200-ból is megkapsz,akkor hajrá.

2015. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
73%
Renderelési munkára még sima laptopot sem vennék nem hogy macbookot.
2015. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%

Itt kérdezz

beszeljukmac.com

2015. máj. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 HUN_Sector ***** válasza:
83%

Renderelési feladatokra - ahogy felettem írták - asztali gép ajánlott, nem laptop.

Ráadásul a macintosh gépek hatalmas árréssel kerülnek piacra, így a többszörösét fizeted ki egy hasonló kaliberű, alkatrészenként összerakott gépének.


Elhiszem hogy márkafüggő vagy (nekem is vannak apple cuccaim és szeretem őket), de itt egy költséges ballépéstől kívánunk megóvni téged.

2015. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Számításigényes feladathoz nem veszünk laptopot, mert az nem arra való. Persze ferrarival is lehet szántani, csak épp van az adott feladatra jobb(sokkal jobb) eszköz is.
2015. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

Lehet az OS jó de rettenetesen zárt rendszer és a teljesítménye is rossz az árához képest. Mac-et úgy ahogy van szerintem felejtsd el.


Ennyi pénzből egy termetes i7-es GTX970 SLI-vel (2db dedikált kártya) kijönne kényelmesen amivel tényleg tudnál dolgozni és nem csak az almával villogni.

2015. máj. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!