Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új gépet vettem. Kevés a 4GB...

Új gépet vettem. Kevés a 4GB Ram mellé a 2 GHz?

Figyelt kérdés
A üzletben, és a közeli boltokban sajnos nem volt túl nagy választék gépekből, így abból válogathattam ami volt.

2015. máj. 30. 00:03
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
esetleg utólag kicserélhetem a procit valami erősebbre és nem amd-re?
2015. máj. 30. 00:05
 2/34 anonim ***** válasza:
Nem értjük, a teljes konfigurációt írd le. Egyébként nem kellett volna boltból venni, valami webshopból(pl. pcx) összeválogathattál volna dolgokat, még össze is rakják neked.
2015. máj. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Én is alkatrészenként vettem volna meg. A "kész" konfigokban azt sózzák rád, amit nem tudnak eladni a raktárkészletről.

Egyébként pontos paraméterek nélkül tényleg nem értem a problémát. A sebesség nem csak a "nagy számokon" múlik. (Az mindössze a marketing.)

Ez olyan mint a "2GB-os videokártya". Jól mutat az újság címoldalán, de senkit nem érdekel, mert ez csak egy paraméter. Nem ez a döntő. Mintha egy autót így hirdetnék:

- 4 kerék

- 1 kormány

- Ajándék BENZINES MOTOR!

2015. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

processzor: amd athol 5350 apu radeom tm r3 2.05 GHZ


RAM memória 4GB


64 bites operációs rendszer (win7 ultimate)


AM1

Athlon X4


500 GB


R7 240


Midi Tower 500 W


Ennyit találtam róla!

2015. máj. 30. 00:45
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

A helyi pc bolt,arra való,hogy egeret vegyél,ha épp bedöglik az akkori,vagy egy átalakítót,vagy egy üres dvd-t stb.

Komplett pc-t nem ilyen helyen veszünk.


Ha luxusautót akarsz,és megveszel egy Fiat Puntot a helyi szalonba,akkor ott sem mentség,hogy csak az volt az utcában.


Kérdés alapból nem érthető.

Milyen 2GHz kevés?A RAM órajelére,vagy a CPU-ra,vagy mire gondolsz?


AMD-s alaplapba sose fogsz Intel-t rakni,ahogy fordítva se.


Milyen gép ez?

AM1-es?


Milyen célra van?

2015. máj. 30. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Lassúnak érzem a gépet! Ez a kevés Ghz miatt lehet? Rossz a processzor?
2015. máj. 30. 00:46
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem lehet erre mit mondani, téged átvertek, AM1-es gépet ma már semmilyen körülmények között nem lehet ajánlani senkinek sem... Ebbe semmilyen épkézláb processzort nem lehet tenni.


"Lassúnak érzem a gépet! "

Ezt kifejtenéd? Mi lassú pontosan? Böngészni is kín, vagy játszani akartál volna?

2015. máj. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
Böngészni
2015. máj. 30. 00:49
 9/34 anonim ***** válasza:
30%

4GB RAMmal csak akkor lehet "lassú" a géped, ha:


- rossz processzor/ram kombót választottál, mert rivális cégek termékeit vásároltad

- messze túlzottak az elvárásaid

- a nyüves program amit futtatsz sz*rul van megírva, mely esetben tökmindegy milyen a konfigod.

2015. máj. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
0%
Ja, a böngészésnél még bejátszhat milyen net-előfizetésed van. Ha nincs adatsebesség, akkor nemagéped a hibás, hanem a netszolgáltatás.
2015. máj. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!