Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot szeretnék vásárolni,...

Laptopot szeretnék vásárolni, de össze vagyok zavarodva. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Laptopot szeretnék vásárolni, rengeteg keresőt használtam de összekavarodtam. A laptop árának felső határa MAX 190 000 FT, és futtasson olyan játékokat mint például a GTA V, Watch Dogs, Mortal Kombat X Mid-Low beállítások mellett. Sok paramétert nem tudok megadni, maximum annyit, hogy lehetőleg fémházas legyen mert a műanyag burkolattal jártam már pórul. Ja és ha lehet még egy pár évig ne legyen elavult a laptop hardvere. Előre is köszönöm a válaszokat, mindenkinek megy a zöld kéz, aki válaszol :)

2015. jún. 8. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem 190 ezerből felejtsd el a laptopot játékra. Vegyél inkább asztali gépet, ennyiből lesz egy olyan géped amilyet szeretnél és még akár marad is pár ezer forintod. Laptoppárti vagyok egyébként, kivéve ha játékról van szó.
2015. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
300K forint alatt ne is keress gamer laptopot. De ahogy az első mondja egy nagyon szép asztalit összehozhatsz belőle! még 20K-t hozzácsapsz,és a grafikuskáryával sem lesz bajod jóideig. A legjobb,ha tudsz spórolni valamin,ha már van valamid pl ssd,vagy gépzház,amit felhasználhatsz,és annak az árából jobb grafikust venni vagy alaplapot stb.
2015. jún. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A PC teljesen kiesett a számításból mert kolis leszek, de elég a GTA V lowon
2015. jún. 8. 22:19
 4/8 anonim ***** válasza:

Bőven kapsz ennyiért olyan laptopot, ami szépen futtatja a GTA5-öt. Az én gépem 3.5 éve volt 180 (áfa nélkül), mégis szépen viszi 36 fps-sel normálon. A mai 190 ezres laptopok GPU-ja már háromszor erősebb.

[link]

Pl ebből az i5-GT840M kombó már szuper 185-ért, bár 1080p-t nehezebb kihajtani, de biztosan elég hozzá.

2015. jún. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Akkor nemárt beszerezni egy hűtőpadot mindegy milyen a hűtése valamivel jó megemelni,hogy ne fulladjon meg. Főleg nyáron! A propeller pedig plusz,ha szükséged van rá.

Én ezt néztem ki. Egyszerű szép és olcsó! A hűtésben egyenesen ugyanazt éri el,mint a drágább darabok. Ha hosszú életű gépet szeretnél használd!


Cooler Master NotePal L1


És nemárt a laptopod később újrapasztázni és kitisztíttatni 1 évenként legalább 3K forintért.


Ezeket csak azért mondom,hogy ne kövesd el azokat a hibákat,amiket én!

2015. jún. 10. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
*nem árt beszerezni egy hűtőpadot mindegy milyen hűtése van a gépednek*
2015. jún. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kedves linkküldős válaszoló. Melyik verziót pontosan? Mert fogalmam nincs melyik i7 és melyik i5 hány magos. Előre is köszönöm a válaszod. :)
2015. jún. 11. 15:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Odaírtam, i5-GT840M, 185 ezer. Egy ilyen van.
2015. jún. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!