Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs több hely a...

Miért nincs több hely a pendrive (merevlemez) -on?

Figyelt kérdés
Van egy 462 Gb-os ADATA pendrive(vagy merevlemezem, nem tudom pontosan, tök hülye vagyok hozzá)-om, és tele van filmmel és képpel. Rá akartam tenni még egy filmet, de jelezte a pendrive, hogy nem fér rá, szóval letöröltem egy másik filmet. Megpróbáltam mégegyszer, de ugyanazt jelezte: kevés a hely. letöröltem még 1 filmet, mégegyszer megpróbáltam a film másolását, de ugyanez volt az eredmény: kevés a szabad hely. Megpróbáltam ugyanezt még 2-szer, de semmi... ugyanazt írta ki, mint először: kevés a szabad hely (az adatok is megegyeztek minden próbálkozásnál: 3 giga szabad hely van, és még kéne 1 giga szabad hely a film másolásához). Rátettem a pendrive-t egy másik gépre, de ugyanannyi szabad helyet jelzett, szóval nem a géppel volt a hiba. Mi lehet a probléma? Miért nem tudok szabad helyet csinálni a pendrive-omon?

2015. jún. 14. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Törölj le róla mindent.
2015. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem akarok, sok dolog van rajta, és nem az enyém a merevlemez, hanem az apámé (de a család is használja filmmásoláshoz és filmnézéshez a tv-n).
2015. jún. 14. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:

"3 giga szabad hely van, és még kéne 1 giga szabad hely a film másolásához"

Nem értem, a film 4GB, te pedig 3GB szabad helyre próbálod felmásolni? Egy 3 literes üvegbe sem tudsz 4 liter folyadékot tölteni. Milyen a merevlemez fájlrendszere, mennyi a szabad hely és mekkora a film, amit rá szeretnél másolni? Egyébként külső merevlemez lesz, a pendrive ekkora méretben elég drága.

2015. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezért töröltem le filmet, hogy felférjen rá az új film, de miután letöröltem a filmet (összesen 4-et...), még mindig ugyanúgy 3 giga szabad hely van rajta, ez a probléma.
2015. jún. 14. 22:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, vagy rossz a meghajtó. A fájlok, amik rajta vannak olvashatók, lejátszhatók?
2015. jún. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2015. jún. 14. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!