Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vélemények erről a konfigról?...

Vélemények erről a konfigról? (Lent) főként régebbi játékokra használnám (F. E. A. R. -ek, Dead Rising 2) később a lent leírt VGA után már komolyabb játékokra is de ezt már később.

Figyelt kérdés

Alaplap: [link]

Processzor: [link]

RAM: [link]

HDD: [link]

Táp: [link]

Gépház: [link]

Később még esetleg valamilyen VGA vagy egy HD 6670 (Dual-ban az IGP-vel) vagy egy R7 250x/260x

Ez lenne a konfig. Vélemények?



2015. jún. 21. 12:04
 1/4 HUN_Sector ***** válasza:

a proci a következő dual graphics képes kártyákat támogatja:

HD7650A

HD7670A

(gondolom az A utótag nélkülieket is)


Viszont mivel ezek a krátyák már kifutottak a piacról, ne a dual graphicsban gondolkodj, hanem szerezz majd mellé egy használt r9 270x-et és lesz egy remek kis géped.

2015. jún. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elbírná az R9 270x-et? :O az nagyon jó lenne de még abban sem voltam biztos hogy a 260x-el megbírkózna a procim de ha a 270x-et bírja akkor elgondolkodok rajta :D
2015. jún. 21. 13:43
 3/4 HUN_Sector ***** válasza:

Simán elbírja.

Az amd 4*4 ghz újabb procijai valahol az r9 280 után fulladnak ki

2015. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy másik kérdésemre kaptam egy olyan választ hogy r7 265-t vegyek és szerintem ez elég (és ez nem újabb 2012-es proci) és nem nagyon akarom húzni sem alap 4*3,8 max 4Ghz-ig húznám.
2015. jún. 21. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!