Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kinek volt tapasztalata a...

Kinek volt tapasztalata a Sennheiser HD598 replikájával?

Figyelt kérdés
Gondolok ezekre: [link] rengeteg magyar 5* adott neki,tényleg megéri??(nem vagyok olyan nagy zene fanatikus,naponta halgatok zenét de nem vagyok valami vájtfülü )

2015. jún. 25. 15:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nagy összegben mernék fogadni, hogy ha bemegyek a media marktba, és veszek egy 8-10 ezer forintos Pioneert, értelmesebb hangzást fogok kapni, mint ettől a valamitől. Csak azért, mert úgy néz ki, hidd el nekem, nem fog úgy szólni. Közel sem. Biztos vagyok benne, hogy a hangja nem vetekszik egy Superlux-al, és az 8ezer forint. Meg nem venném ezt a szart.
2015. jún. 28. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Replika? Jézusom... akkor már inkább az olyan alja márkák közül válogatnék, mint a skullcandy vagy a beats, azok is jobban szólnak, mint egy replika. Sennheiserből is van 5-10 ezer forintért fülhallgató, nem csak drága dolgokat gyártanak. Ha meg nincs pénzed Sennheiserre, maradj az olcsóbb márkáknál. Sony, Panasonic, stb. Sokkal jobban jársz velük, mint egy replikával, hidd el. Nekem is több olyan fülhallgatóm volt.
2022. dec. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!