Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 120 ezerből írnátok minél...

120 ezerből írnátok minél jobb játékra alkalmas gépet?

Figyelt kérdés
Csak a gép kel Leginkább minecraftra
2015. jún. 27. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Figyelj,nem tudom mennyire vagy otthon a vásárlásban.Én pl. a gépemet 85 ezer forintért vettem,gyönyörű állapotban van.Használtan vettem,szerintem neked is megérné úgy venni,mert úgy erősebbet kapsz.De vannak kritériumok.Pl:Lehet hogy átverés.Az én gépem konfigja nagyjából: Proci:AMD Phenon(tm) II X4 965 3.40 GHz,Memória:Kingston HyperX 8gb DDR3 1600MHz (4db 2gb-os),Videó kártya: Sapphire Radeon HD 6850 1gb GDDR5,600W Corsair táp,Cooler Master hűtő.Ennyit tudok most mondani.Ez viszi a Minecraft-ot olyan 500fps körűl (max grafikán).De maga a Minecraft egy rosszul optimizált játék. (Az azt jelenti hogy többet eszik mint amennyire szüksége lenne.A grafikához képest túl nagy az elvárása a játéknak).Szóval vehetsz újonnan is,de akkor fele olyan erőset sem kapsz mint ha használtan vennéd.Ha Minecraft-ra kell akkor ajánlok egy olyan erőset mint az enyém.Ezen még a Battlefield 3-is fut lagg mentesen High-on.Úgy hogy közben fel is veszem a fraps-el full hd-ben.Remélem segítettem.
2015. jún. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

HÁZ ezekből 10E alatt


Modecom Tres

Raijintek Arcadia

Deepcool Tesseract BF

Modecom Haka

Mars Gaming MC3

Sharkoon VS4

Xigmatek Mach

Aerocool GT Advance


Chieftec CTG-400W OEM táp

Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 alaplap

X4 860K proci

Deepcool gammaxx 300 hűtő

2x4gb HyperX 1866 kit

WD ezex 1tb


GTX 750 2gb

R7 260X 2gb

GTX 750 Ti 2gb

R9 270 2gb


Olyan VGA amelyikre futja, lefelé erősebbek, de gyengébbet az elsőnél semmiképp. Ha később nagy AMD VGA-t beújítanál, akkor CTG-500W oem táppal.


pcx.hu

ipon.hu

itechshop.hu

magicomp.hu

compker.hu

2015. jún. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!