Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy r9 270x videokarim....

Van egy r9 270x videokarim. Ket fele? Dvi port van rajta és 2 hdmi.2 sima vga s monitorom van és rászeretném mind a kettőt kötni. Az eggyik megy rendesen egy dvi to vga átalakítóval.

Figyelt kérdés
A másik dvi port pedig másféle szabvány. Vettem egy hdmi to vga átalakítót rákötöm a másik monitort felvillan pár mosidpercig működik, majd mind a 2 monitor elfeketedik és újra kell indítanom a gépet de csak a dvi os megy. Valaki valami tipp hogy lehetne megoldani?
2015. júl. 13. 16:37
 1/7 BM-Striker ***** válasza:

Milyen HDMI-VGA átalaítót vettél?



Egyébként lehet hogy jobban jársz, ha egyik VGA-s monitort eladod, és veszel egy újat, amin van HDMI.

2015. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1000 ft volt ebay ről rendeltem :D.

Azt nem értem hgy felvillan működik is aztán semmmi..

2015. júl. 13. 16:44
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#2 szerintem (mar ha magyaron elsz) nalunk boltba olcsobban es "jobbat" kaphatal volna


ugy velem a hdmi atalakito vagy hibas vagy valami nem stimel vele, az a baj tobb szaz verzio van ezekbol a csatolo feluletekbol amik elvileg oda visza kompatibilisek (maguk a verziok) de uy latszik lehet megse mind... mondjuk d-Sub port az CRT kori orokseg ami nagy baj, ma mar digitalis kort elunk

2015. júl. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 vagy vehet olyat ami DVI digitalis nem?


amugy kerdezo probaltad mar a ... :@ a mindket monitort kulon? hogy a masik megy e ezyaltalan a vga val


szoval ha forditva kotod be oket azt is probald ki

2015. júl. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
probalgattam biosba lépegettem vele és tovább bírta kb 1 percig aztán megint semmi felforrosodik ez a szar átalakító...Valaki nem tudja hol lehet venni normálisat?
2015. júl. 13. 17:31
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


jo draga... azhitem olcsok lehetnek mint a dvi - dsub ok...


:/ akkor ezert veted te 1000 ert mert dragaltad:D


ha felforrosodik akkor hibas lehet amugy szerintem

2015. júl. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


tenleg megondolando eladni a tv t es egy monitort venni amin van digitalis csatlakozo is

2015. júl. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!