Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CS:GO 90-120fpshez milyen gép...

CS:GO 90-120fpshez milyen gép kell (kb) konkrétan?

Figyelt kérdés
Teljesen új gép kell és nem tom milyen kell, a lényeg a CS:GO 90el LEGALÁBB highon, vagy mediumon de azért inkább a 120at megfogná mediumon az jó volna. Ennél több nem kell. Ez úgy kb használt cuccokból 70kba kijönne? Szal ha irtok cuccokat pls irjátok oda miért az volna jó, miben jobb mint a másik csak mert nem nagyon vagyok tisztában pl egy processzor milyen paraméterekben kell legyen jobb egy másiknál meg stb. ja meg hogy mennyi az újon használtan.

2015. júl. 27. 13:47
 1/3 Trevor. ***** válasza:

Még mindig nem értem, minek annyi FPS. Nálam a CS:GO ultra 200fps-el fut, de inkább beállítottam V-Sync-el fix 75-re, mert annyit tud a monitorom.

Újonnan nem érdemes, használtan talán. De ugye csak a gép kell, egér, bill. monitor ilyenek nem?

2015. júl. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csak gép kell, de edig akárkit kérdeztem a med90fps mondták perfectnek.
2015. júl. 27. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:

90-et?:D

Amikor 24.3-tól a kép folyamatos (lagg mentes) kb 33 felett 100% mint a víz folyik csak folyik és meg nem áll.

Az effektív gyorsulás meg 60-nál megáll.(Ez nem gyorsul,csak úgy érzed,hogy az állandó kép gyorsabb,de igazából nem,sőt a játék se).

A szemed nem érzékel 60 fölött.

80-100 között csak ritkán érzékel a szem (vadászpilóták,mesterlövészek...)

2015. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!