Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mért van az hogy a gépem...

Roland00 kérdése:

Mért van az hogy a gépem Proci használata alaphelyzetben 50%-60%?

Figyelt kérdés

Eddig még sose volt ilyen! Most jött visza a szerelőtől mert gond volt vele, de amikor bekapcsoltam se semmi még ugyan ugy normáils alaphelyzetben csa ilyen 5% volt max, de egyszer csak 50 lett hiába inditotam újra! Mi lehet a gon? mit kéne tenem?

De mondom max 5% volt alaphelyzetben, de azért irom a prcom tipusát: Intel Core Duo 2 E8400



#PC #számítógép #processzor #Proceszor használat
2015. júl. 31. 22:14
 1/10 anonim válasza:
A Feladatkezelő milyen programokat ír?
2015. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
0%
Régen nekem is ilyen volt. Szimplán az volt a baj , hogy túl sok programot töltöttem le és minden egyszerre futott. Próbáld meg a "jetboost" nevű alkalmazással. Remélem segítettem.
2015. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ja igen és azt elfelejtetem mondani hogy ez az után történt ez hogy 50% körülli hogy relatek audio ilesztő programját viszaálitotam egy előző verzióra a viszaálitó gombal!

A feladatkezelőbe semijen programot nem ir a legnagyobb 3% on megy, sehol nem találok olyan programot ami futna...

2015. júl. 31. 22:21
 4/10 A kérdező kommentje:

Ja de 1 van ami 50%-on pörög ez: svchost.exe

ez mi? és mit tegyek hogy ne használjon 50%-ot?

2015. júl. 31. 22:24
 5/10 A kérdező kommentje:
ja és pontosabban ez: svchost.exe (netsvcs)
2015. júl. 31. 22:26
 6/10 anonim ***** válasza:
Tipp: Windows frissítések kikapcsolása, avagy Windows defender el indított egy vizsgálatot. Álítsd le.
2015. júl. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet egy rootkit vagy valami be ette magát (azok szeretnek svchost alól futni), vírusírtás + rootkit + malware írtást jöjjön most. De lehet csak frissítést dolgozol fel vagy ilyesmi, ha tartósan így pörög akkor viszont baj van.
2015. júl. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi a válaszokat, csinálok egy virus irtást meg a frisitéseket megnézem :)
2015. júl. 31. 22:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Felrakott egy Bitcoin bányászót... :D


Bár, akkor 100-on pörögne, szóval valszeg, csak 1 sima vírus.

2015. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, a vírusok szeretnek svchost alól futni.. Le kellett állítani a folyamatot, majd futtatni a COMODO-t.
2015. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!