Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok segiteni a laptopom...

Tudnátok segiteni a laptopom integrált videókártyájával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van egy laptopom ami Lenovo B570 és amik benne vannak azok pedig:

Processor Intel(R) Core(TM) i3-2350M CPU @ 2.30GHz

Manufacturer Intel

Speed 2.3 GHz

Number of Cores 2

Video Card Intel(R) HD Graphics Family

Manufacturer Intel

Chipset Intel(R) HD Graphics Family

Dedicated Memory 64.0 MB

Total Memory 1.7 GB

Pixel Shader Version 4.1

Vertex Shader Version 4.1

Hardware T & L Yes.

Remélem ezek elegek. Ha nem még irjátok mire van szükségetek.

Az a lényeg, hogy nekem most az Intel Onboard Graphics driver van állitólag feltelepitve, és az igfx-el kapcsolatos valamiket sosem nyitja meg, mikor bekapcsolom a gépet akkor 3 kis ablakot kiad egyből hogy az igfxtray.exe leállt meg ilyenek. Az gfxui ami az irányitó panelja lenne az sem nyilik meg, igy semmit sem tudok beállitani... tudnátok segiteni hogy melyik drivert szedjem le hozzá? Már letöltöttem azt amit ajánlott neki, de akkor meg egy játék sem működik teljesképernyőn, csak feketeség van. És ha jobbklikkelek az asztalon nem adja ki a grafikus beállitásokat sem. Biosban sem találom, pedig gondoltam ha már 4 giga ramom van akkor ne 64mb legyen csak amit kap a virtuális videókártya... légyszi segitsetek nekem, nem értek én ezekhez :S



2015. aug. 9. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Le kellene uninstallánod a drivert, és innen:

[link]


Kikersni a windowsodhoz kompatibilis Onboard Graphics Drivert, és azt felrakni (Downloads, és addig görgetsz meg show allozol amíg meg nem látod)

2015. aug. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. És hogy tudom felhúzni a videókártyát? 64mb on van, de 256ig feltudnám húzni 4 giga ramnál igaz?
2015. aug. 9. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!