Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen videókártyát választhat...

Milyen videókártyát választhatok az AMD A6 3500 procihoz? Van benne GPU és a dobozán 3 konkrét kártyát javasol vele használni, ami nekem nem tetszik. Mi van, ha mást használnék hozzá?

Figyelt kérdés

A dobozon 3, aktív hűtéses, AMD Radeon kártyát ajánl. Remélem, ez tényleg csak ajánlás, nem pedig kompatibilitás dolog, mert én egy passzív hűtésest szeretnék venni.

[link]



2015. aug. 14. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

De mi bajod az aktív hűtéssel? O.O

De szerintem nem lesz kompatibilitási probléma.

Én egy Sapphire Ultimate R7 250 1 GB tudok javasolni ha paszivról van szó.

2015. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Azért passzívat, mert 1 év után minden venti hallhatóvá válik és semmi kedvem cserélgetni.

Az általad írt DDR5-ös. Ez probléma, ha az alaplapom csak DD3-at támogat ?

Én ezekre szűkítettem,

[link]


de gondolom, az Nvidiások nekem nem kompatibilisek (?). Ha a DDR5 semjó, akkor az egyetlen ami marad, a legfelső ócsó Asus Radeon R7. Vajon dobna ez a gépemen, ha duálban használnám a prociban lévő APU-val (Radeon HD 6530D , 128bit, 512MB?) ?

2015. aug. 14. 11:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Vagy az alaplap memóriatámogatása nem érinti a VGA memóriát ?
2015. aug. 14. 12:25
 4/5 anonim ***** válasza:
A memória támogatás csak a RAM-ra vonatkozik. Ma minden valamire való VGA gddr5-ős. Az APU-val pedig szerintem nem fogod tudni együtt használni, csak külön külön, mert ha az alap portjába dugod a monitor csatlakozóját akkor az APU-ról fog ha meg a videokártyára onnan fog menni, de ez alapodtól függ.
2015. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi. Akkor tehát lehet DDR5, ez jó hír. De miért nem működne egyszerre APU-val ? Akkor miért írják azt, hogy kombináljam az AMD A6 APU-t a felsorolt VGA-kal és fedezzem fel a duál grafika erejét... ? Ez direkt egy olyan APU, amit erre találtak ki. Csak persze azóta eltelt pár év.

Az alaplapom ez: [link]

2015. aug. 16. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!