Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nvidia driver állandóan...

Thomszi kérdése:

Nvidia driver állandóan crash-el windows10-en, ti is tapasztaltátok?

Figyelt kérdés
A legújabb frissítés óta (355.60) rendszeresen leáll a gpu driver, néha pár másodperc után visszajön a kép, néha teljesen lefagy a gép. A kártya vadonatúj gtx970, nincs húzva, nem hiszem hogy hardveres hiba. Lehet ettől bármi baja a kártyának? Várjak inkább valami megoldásra?

2015. aug. 17. 08:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Sokat olvastam már róla hogy összevissza crashel minden,szóval nem csak nálad jön ez elő.Még nagyon hibás a W10.Én majd csak pár hónap múlva teszem fel.
2015. aug. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen. Én is ezt tapasztaltam. A Sony vegasban, ha a "GPU-s renderelést" bekapcsoltam, rendre lefagyott a masina.

Én is várok még vagy fél évet vele.

2015. aug. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nálam gigabyte gtx 970nel új patchel semmi gondom nincs.
2015. aug. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én igazából a dx12 miatt váltottam win10-re, de ugye még a dx12-es játékok is arrébb vannak...
2015. aug. 17. 10:51
 5/5 anonim ***** válasza:

win 10nél volt egy nagyobb baki, hogy a frissítés becrashelt, de te kézileg meg nem tilthatod le. Szóval felrakás, törlés, felrakás, törlés, ez ment sok embernél.


Sajnos új a rendszer, milliós felhasználásnál jönnek ki olyan hibák, amik felett elsiklottak.

2015. aug. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!