Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Átverés lehet, vagy valódi?

Átverés lehet, vagy valódi?

Figyelt kérdés

Meghirdettem egy tabletet, hogy Elcserélhető Brongára, vagy esetleg eladó... ez eddig rendeben.

Rámírt egy ember Pénteken, hogy meniy lenne a vételár, megadtam.

Tegnap meg visszaírt, de ezúttal angolul, bgyon gépies szöveggel:

"Hello seller..thanks for your message and i am very happy to hear back from you soonest and i kindly want you to send me your bank details so that i can send the money into you bank account and i want you to get back to me with the following information below so that i can proceed with the payments for your item,


Full Name:

Bank Name:

Bank Address:

Bank Account Number:

Swift or Bic Code:

Total amount:


or your paypal email address.


and i want you to quickly get back to me with the information which i requested from you above so that i can proceed with the payments for your item, on time and i hoped to hear back from you soonest...thanks


Regards"


Most megadjam, a banki adataimat? nem bízok, ebben, hogy előbb magyarul ír vissza, aztán meg ezt kapom.

A hirdetás a Startapron lett feladva, a Termék egy hibátlan Lenovo MIIX 1030 dokkolóval.



2015. aug. 31. 08:03
 1/3 Koplárovics Béci ***** válasza:
2015. aug. 31. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 papagenou ***** válasza:
ne válaszolj, jelentsd a megfelelő ponton ha tudod.
2015. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat. A mail feladóját Blokkoltam, és továbbítottam a Startapro felé.

Ha esetleg más is belebotlana, erről a Mailcímről küldték:

ryansilver35@gmail.com

2015. aug. 31. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!