Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket/Mit ajánlanátok?...

Pc-s gyerek kérdése:

Melyiket/Mit ajánlanátok? /Melyik jobb?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás elött állok ,de nem tudom melyiket vegyem (már néztem párat ,de nem tudok dönteni)

1.- [link]

2.- [link]

3.- [link]

4.- [link]

Szerintetek ezek közül melyik éri meg legjobban mert nem szeretnék pár hónap múlva ujjat se szervizbe hurcolászni ,de ha tudtok esetleg valami mást akkor írjátok meg a lényeg az lenne ,hogy fehér legyen és kisseb játékokat bőven vigyen... Válaszotokat elöre is köszönöm.



2015. szept. 1. 16:30
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

1.4. - nem

2. legjobb

3. jo


csak hardver teljesitmeny alapjan


minoseg alapjan egyik sem,

a mionoseg, olcsosag, teljesitmeny


ezek nem osszeegyeztethetoek csak horribi,is osszrgekert


bar a 940 (840) hasznalhato de ne szamits sok jora vele ha jatek miatt kell.


medium low on kisfelbontason (felbontasukat nem figyeltem de jateknal a FHD nak nem lesz haszna) persze minden elfuthat valahogy

2015. szept. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ha jatekra kell 950m vga ra keres ra, valpgasd ki azokat ami be fer keretedbe, es utana amik tetszenek, aztan azt amire legtobb garancia van


ha 950m nincs m'eg a keretedben akkor mindegy...

2015. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!