Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék vásárolni egy előre...

Mr. Steven kérdése:

Szeretnék vásárolni egy előre összerakott asztali számítógépet. Véleményeznétek légyszives a gép összeállítást illetve az ár kedvezőségét? Igen, első sorban játékra lenne "combos játékokra" :D

Figyelt kérdés

A következő paraméterekkel és árral;

- Intel Core i5-6600K 3.9Ghz turbó 6.gen 4 mag

- Asus Z170-K alaplap, DDR, USB 3.1, PCI-e 3.0 M.2

- 8GB DDR4 2666 Mhz memória

- VGA-NVIDIA GTX970

- 120GB Kingston V300 SSD

- 1 TB 7200rpm merevlemez, 24x samsung DVD-RW

- Cooler Master Elite Knight ház, 600w tápegység

- DeepCool Gammaxx 300 CPU hűtés

+ 3 év garancia

315.000Ft-ért


... tudnám megvásárolni a Computer Imperiumtól.

Az igazság az, hogy sok koomentet olvastam arról, hogy nem jó előre összerakott gépet venni, és (sajnos azt is olvastam hogy főleg nem ettől a cégtől), viszont ahogy bogarásztam (sajna laikusként) a netet árban az eltérés 15-20e ft körül jönne ki ha minden a legkedvezőbb áron találnék meg.

Kérdés;

- Ezzel a konfiggal a gép mennyire lenne erős a mostani játékokhoz?

- "Illenek egymáshoz" az alkatrészek?

- van ebben olyan alkatrész ami veszélyesen gyenge az imént említettekből? ... amit esetleg ki kéne cseréltetnem egy erősebbre?

Elnézést a hosszú kérdésért! És előre is Köszönöm a segítséget!



#Computer Imperium #asztali számítógép összerakása
2015. szept. 8. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"az eltérés 15-20e ft körül jönne ki"

Az eltérést nem a hangyák hordták össze!

Oka van neki és hidd el így is megvan a maguk haszna... azon spórolnak amin lehet: milyen tápegység van benne? 600W? pár ezerért is kapni meg 50-ért is! erről valahogy minden hirdetésükben nagyokat hallgatnak.

2015. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Alapból egy jó és erős gép, de most na. Computer Imperium.. lehúzás hibás dolgok stbstb..


Ha ezt összerakod akkor talán 250ből is megúszod ahasonló gépet. Persze ha tényleg ilyen erős kell. És a hozzáértésedből kiindulva nem hiszem hogy tuningolni szeretnéd a gépet.. :)

2015. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt így ne vedd.

Alapból nem igazán éri meg a 6.gen főleg akkor nem ha van dedikált kártyád.

Meg alapból:

SSD alsó kategória

HDD valószínű hogy szintén az

Tápról szintén

Hűtés se a legjobb egy ilyen processzora.

2015. szept. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Srácok az eddigi válaszokat! Azt még megtennétek, hogy ajánlanátok szerintetek jó(jobb) termékeket? (SSD,Táp, és társaiból.. ?

Illetve egy oldalt/helyet ahonnan szerintetek érdemesebb lenne összevásárolnom a gépet ár ill. minőség tekintetében!

Köszi! ;)

2015. szept. 8. 16:10
 5/5 anonim ***** válasza:

pcx-ről nézz valamit, vagy a helyi boltból. Ha nem Pesti vagy, akkor mindenképpen a helyi boltot ajánlom. A pcx-el én nagyot szívtam. Vedd a helyi boltban, ott megismernek téged, tudsz alkudni, és valszeg nem számolnak fel összeszerelési díjat sem, valamint ha garancia bajod van, akkor csak bedobod a kocsiba, és visszaviszed. A pcx-nél meg küldözgetem, és ha nem találnak hibát én fizetek minden költséget... Természetesen nem találják hibásnak a terméket cseregarin belül és visszadobják. Majd amikor már nem máködik a gép, akko felviszed az egészet, felszámolnak 5k-t hibadetektálásért, a GARANCIÁS gépre, és kiderül, hogy az volt a hibás eszköz amit először visszaküldtél. Ez az én esetem volt, de sajnos még velem együtt minimum 4-5 ember járt így 3 hónap alatt.


A HDD egy Western Digital WD10 EZEX 1TB-os legyen.

SSD: Samsung 240gb EVO PRO

FSP Raider 550W-os táp.


Bár felesleges ilyet venni, mert az i5 4xxx és 6xxx szériája között pusztán annyi a különbség, hogy a beépített VGA sokkal erősebb lett és annyi, de te ezt meg nem használod, mert van külön videokártyát.


legyen egy i5 4460

B85M PRO4

2x4GB DDR3 1600 Mhz RAM

R9 390 kártya

Zalman Z3 PLUS ház


vagy valamilyen NZXT-s gépház - nagyon jól néznek ki -

2015. szept. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!