Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit tanacsoltok? Lenovo...

Mit tanacsoltok? Lenovo Thinkpad X1 Carbon vagy Thinkpad T550? Megvehetnem jövö honapba Amerikaba is de kerdes az fog e zavarni az hogy a billentyük angol abc szerint vannak rajta?

Figyelt kérdés

utanna jartam garancia el Europaban is viszont USA-ba sokkal olcsobbak. Ennek ellenere a windows installalasakor be tudom allitani nemet nyelvre? az Office is allithato vagy az csak angolul lesz elerhetö?


Köszi



2015. szept. 23. 15:04
 1/3 HUN_Sector ***** válasza:

Ha amcsiban veszed meg, jó tudni, hogy ott 130 voltos a hálózat (emlékeim szerint), itt meg 230-as. Az adapter nem véletlenül különböző egy amerikai és egy európai terméknél.

Az angol nyelvű billentyűzeteket nem lehet megszokni, ha mellette magyaron is gépelsz. Ráadásul hivatalos iratot, dokumentumot (pl. munkára jelentkezés, megbízási dokumentum, dolgozat - korfüggő) nem fogsz tudni azon a gépen készíteni, így majd kell venned hozzá egy külső billentyűzetet is.

2015. szept. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi
2015. szept. 26. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is Amerikából van, és ha tudd írni billentyűzet nézés nélkül akkor itt sem lesz gond :)
2018. aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!