Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mire utal az iPhone 5S kijelző...

Mire utal az iPhone 5S kijelző szélének vibrálása körben és az, hogy nulla a térerő néha, telefonálni nem tudok, de 4G-vel megy net, aztán megjavul? Mindkettő.

Figyelt kérdés

Egy éves a teló, a legfrissebb a szoftver. Sosem volt leejtve, megütve, pára, víz nem érte, abszolút vadonatúj állapotú esztétikailag. Fóliák, tok.


A mai jelenség az volt, hogy jelezték kollégák, hogy tegnap óta nem érnek el. Én neteztem ezalatt többször is, de nem telefonáltam.

Gondoltam újraindítom, lehet valami szoftveres hiba.

Újraindítás után körben vibrált a kijelző széle. Többször reseteltem és ki- bekapcsoltam. Nem orvosolta. Aztán észrevettem, hogy a térerő nulla és nem tudtam hívni senkit, de a net működött.

Aztán a vibrálás megszűnt.

Egy újraindítás után most van térerőm is.


Haldoklik a teló? Tapasztalt hasonlót bárki is? Sosem volt semmilyen problémám ezidáig vele.


Az Almafikázó kommenteket legyetek szívesek mellőzni. Volt próbaképp S3-am anno megjelenésekor, sohasem használnék már Androidot, ha kényszerítenének sem.



2015. szept. 27. 09:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!