Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártyát vennék! Mégis...

Kecskebéka111 kérdése:

Videókártyát vennék! Mégis milyet?

Figyelt kérdés

Videókártyát szeretnék venni, mert az enyém eléggé elavult.

Egy ASUS GeForce GTX 750 Ti OC 2GB GDDR5 128bit PCI-E (GTX750TI-OC-2GD5) Videokártyát szeretnék.

Viszont nem tudom, hogy bele megy-e a gépembe?

Azt is hallottam, hogy nem minden videókártya megy bele minden gépbe.

Azt is hogy Mindegyik Mindegyikbe, de olvastam azt is, hogy a foglalattól függ.

Na hát kerestem írásokat az alaplapomon, hátha találok valami hasznosat, de semmi nincs írva az alaplapomra.

Valakinek valami ötlet?



2015. okt. 2. 17:44
 1/3 Ferka1987 ***** válasza:
Milyen tipusú alaplapod van? Ha újabb akkor biztos, hogy PCI-express-es, akkor viszont bele tudod tenni a kiszemelt karit. Az mindegy, hogy 1.1 vagy 2.0 vagy 3.0 maximum csak annyi történik hogy nem tudod teljes mértékben kihasználni a kártyát ha mondjuk 1.1-es. Ez az Fps arányban fog mutatkozni, de ne gondold azt, hogy nagy a különbség. Magyarán a PCI-E 3.0-ás karit is be tudod tenni az 1.1-es foglalatba.
2015. okt. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát komolyan mondom.. nézegettem én az alaplapot ott a videókártya körül, hátha van valami irva rá, de semmi.. az alaplap meg valami gigabyte.. De pontosabb adatot nem tudok mondani..
2015. okt. 2. 19:05
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget!

PCI-E_16 van az alaplapra írva, szóval gondolom belemegy! :D

2015. okt. 2. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!