Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo Z500 laptopba milyen...

Lenovo Z500 laptopba milyen specifikációs SSD való?

Figyelt kérdés

Használtan vettem egy ilyen laptopot, van rajta matrica, hogy Samsung ssd, de nincs benne, gondolom az eladó kiszedte és úgy adta el nekem. Neten SEHOL nem találtam infót róla, hogy milyet vegyek bele. Valaki tudna pontos infókkal ellátni?

+1: A Samsung 850 EVO Basic mennyire időtálló? OLvastam ssdk-ről, hogy nem bírják hosszútávon, úgy, mint a vinyók. Tudtok ajánlani olyat ami 5 évig is elmegy napi használattal? 60 ezer Ft. a limit, minimum 480GB-os legyen és persze be lehessen rakni a fent említett laptopba.



2015. okt. 3. 10:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Samsung Evo nyugodtan mehet bele.

De ezt a hosszútávon nem bírják baromságot felejtsük már el, igaz kezdetekkor még elég rosszak voltak az ssd-k de a mai technológiával 10 évet is kibírnak napi 15 órás használat mellett is.

2015. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!