Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rossz a hangkártya?

Rossz a hangkártya?

Figyelt kérdés
Eddig hátul volt bedugva a headset, erre a hangkártya drivere folyamatosan felugrált, hogy egy jack csatlakozót csatlakoztattak meg kihúztak. Szedtem le új drivert, erre msot a zene, a videók élvezhetetlen minőségűek. A beszéd halk a zene, és többi hang meg torz. Mi tévő legyek. rossz a hangkártya vagy mi?
2015. okt. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az az ugrálás csak a feszültségváltakozástól (vagy tudom én mitöl) van. Integrált hangkártyád van, vagy bővitős pci? ha integrált van, akkor nagy eséllyel alaplapot kell cserélned, ahoz meg windows ujratelepités meg stb..
2015. okt. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A "villogás" most eltűnt drivert frissítettem, most annyi a baj, hogy a zene kicsit torz mintha hangfalon menne a beszéd halk. És szerintem a headset vezetése törtmeg és az okozta a felugrálást az lehet nem? Akkor "csak" a fülesem rossz? Nem értem már
2015. okt. 5. 21:56
 3/3 A kérdező kommentje:
Ui: a hangfal okés
2015. okt. 5. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!