Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy laptopot 1-2 hete...

Vettem egy laptopot 1-2 hete és eddig nem volt vele gondom! Windows 10 fut rajta. Most pedig zúg a kelleténél hangosabban, meg a hűtőrácsnál nagyon meleg levegőt fúj ki és köróülötte feleg is a laptop :/?

Figyelt kérdés

Emigy egy Acer aspire e5-571g-961R-ről van szó

intel core i7

NVIDIA geforce 840M

4gb ram



2015. okt. 7. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A laptop hűtése nagyon gyenge, nem képes ekkora hőt elvezetni, ezért melegszik ennyire
2015. okt. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

azért zúg hangosabban mert valószínüleg fullon pörög a hűtőventillátor. Nagyobb terhelésnél ez természetes, ha folyamatosan csinálja, az nem.


Feladatkezelőben meg kell nézni hogy mi terheli a CPU-t, az is lehet hogy beszedtél valami vírust.

2015. okt. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

[link]


Valami sgm meg cpm 20-30% között vannak

2015. okt. 7. 20:12
 4/7 szántóvető ***** válasza:
felég?ha túlmelegedne akkor kikapcsolna.milyen hőfokokat mértél?2 év garit kaptál rá,a legrosszabb esetben vidd vissza javíttatni.
2015. okt. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2015. okt. 7. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűha, ilyen hőfok komolyabb terhelésnél lehet szerintem. Vidd vissza garanciába, szerintem.
2015. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én újrahúznám, akkor kiderül egyből mi a gond...szerintem.
2015. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!