Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gépemet fejleszteném, ez így...

Gépemet fejleszteném, ez így jó lenne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ezzel a bundle-vel szeretném fejleszteni a gépemet: [link]

Jelenlegi gépem:

CPU:FX 6300

VGA:Asus r9 280

RAM: Corsair Vengance 8gb DDR3

Alaplap:MSI 970a-g46

Táp:FSP Raider 550W

Az lenne a kérdésem, hogy ha a későbbiekben a videó kártyámat is eladnám ,és vennék egy GTX 970-et ,akkor a tápegység még bírná e ,tehát nem kell újat vennem abból is?Illetve szeretném a véleményeteket kérni a processzorról ,alaplapról!

Előre is köszönöm a válaszokat!

(UI.:Oculus Rift miatt fejlesztem a gépemet ,mert a véglegeshez már kevés a mostani gép, NEM ANYUCI-APUCI veszi)



2015. okt. 13. 12:57
 1/2 Lord Hidan ***** válasza:

Jó lesz és elbírja :) akarod húzni a processzort?

de ugye nem ebay-ről veszed? pcx-ből olcsóbban megtudod venni és magyar gari van rá

2015. okt. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a gond ,hogy Németországban élek már 2,5 hónapja ,nem tudom ,hogy otthonról ide is kihozzák e ,de kétlem :( ,német üzletet meg eddig nem láttam. Mindenki az amazont és a ebayt mondja

De köszönöm a válaszodat :)

2015. okt. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!