Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit/Hogy tudnám fejleszteni a...

Mit/Hogy tudnám fejleszteni a gépemet?

Figyelt kérdés

Kaptam ismerősömtől egy gépet,de valamiért nem az igazi rajta a legtöbb játék(értsd:megvan a gépigénye mégis akadoznak a játékok rajta)

Dell Optiplex 745

A gépem adatai:Rendszermemória 4032 MB(4x1GB DDR2 800Mhz)

CPU típusa QuadCore Intel Core 2 Quad Q6600, 2400 MHz (9 x 267)

Videokártya AMD Radeon HD 7300 Series (1024 MB)



2015. okt. 15. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

alacsony a procid órajele

Tudsz beletenni Core 2 9650 3ghz-et maximum de az új játékok azon se biztos, hogy működni fognak problémamentesen

Az új játékok 3,5Ghz-től és attól felfelé futnak problémamentesen

Add el a gépet szerintem aztán gyűjts egy újabbra, ez a Core 2 széria már kifutott egy pár éve

2015. okt. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
18%
A ddr2-es rammal nem is fognak simán futni a játékok (max a régiek), ddr3-as ram kellene de azt meg már csak egy új alaplapba tudnád beletenni! Add el vagy tartsd meg netezni. :-(
2015. okt. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Értem köszi :/

A "The Elder Scroll V Skyrim"-hez mi kéne akkor?

Nagyobb Proci? :/

2015. okt. 16. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
4gb ddr3 ram , egy újabb, jobb proci , amihez már újabb alaplap is kell, és főleg egy jobb videókártya.
2015. okt. 16. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Tehát a gép nagy része :/

Örültem mert mikor megláttam még annak az esélyét is megláttam ,hogy gta 5-el játsszak.-> https://www.youtube.com/watch?v=-WjEoDHrawk

2015. okt. 16. 00:12
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#2-es és #4-es jó nagy hülyeségeket tudtok mondani...


A Skyrim simán futna azon a procin egy erősebb videókártyával. Nekem egy két magos pentiumon futott ugyanígy 4*1GB-os DDR2-es RAMmal, a te procid pedig erősebb annál. A különbség, hogy egy GTX 650 volt mellette, tehát neked csak jobb videokártya kell, hogy fusson a GTA5 vagy a Skyrim.


Például egy R7 250X videokártya a Skyrimot és GTAt simán futtatja 720p-ben medium-high grafikán.


Persze ha újabb játékokat akarsz majd játszani, akkor ennyi nem lesz elég, de ha csak ezekre a játékokra akarsz befektetni, akkor elég. Max azt tudod még csinálni, hogy a RAMokat kicseréled 2GB-osokra, hogy összesen legyen 8GB-od, de a DDR2-es RAMok elég drágák, csak akkor éri meg, ha az 1GB-osokat el tudod adni.

2015. okt. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jo gép... Csak +4G ram kell, videokari az sztem jo lesz.
2015. okt. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
6-osnak van igaza, a processzor és a ram a maguk kategóriájában teljesen jó együtt és nem éri meg őket fejleszteni, ellenben a videokártyával. Maximum GTX750Ti szintig mehetsz el, amivel minden mai játékot futtatni fogsz, teljesen elfogadható grafikával, folyékonyan.
2015. okt. 16. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Formázd a vinyót és csinálj egy új, tiszta telepítést, ha felmegy, akkor a Windows 10-et tedd fel. Eszközkezelőben majd nézd meg, minden driver fenn van-e. (akár most is megteheted. De a vga driver-ét szedd le az amd oldaláról és tedd fel magad).
2015. okt. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a skyrim éppen elfut rajta
2015. okt. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!