Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erdemes letölteni a Wolfenstei...

Erdemes letölteni a Wolfenstein: The New Order-t erre a gépre?

Figyelt kérdés

Lenovo ThinkPad X220:

- Core i5-2520M @2.5GHz CPU

- 4 GB DDR3 RAM

- Intel HD Graphics 3000 GPU (Dual-Channelnek hala 128bit)


Nyilván a CPU és a memória elég lenne a játékhoz. Az IGP a kérdéses. Nem is a teljesítménye miatt, mert az valóban nem sok, de HD-ban szerintem menne a játék, ha nem lenne gond a következö: Állítólag 5.1 Pixel- és Vertex Shader verzió támogatás kell a játékhoz(nem tudom, hogy jól tudom-e), illetve DirectX 11. Na a HD 3000 tudtommal ezekbol a 4.1/4.1/10.1-es verziókat támogatja. Érdemes leszedni akkor a játékot, vagy 100%, hogy hibaüzenettel kidob majd, ha el akarom indítani?



2015. okt. 31. 11:54
 1/3 Bence2601 ***** válasza:
Hát a processzor szerintem gyenge volna mert alacsony órajelen van. A játéknak minimum 4GB RAM kell ami neked megvan de ahhoz hogy élvezhetően és jól mennyen 8GB kellene inkább. Az integrált videokártya pedig nem játékhoz való, esetleg régebbi játékok elfutnának de újabbakkal biztos nem lenne jó.
2015. okt. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szántóvető ***** válasza:
ez a kiépítés nagyon kevés hozzá.
2015. okt. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Miaz, hogy a CPU kevés hozzá? Minimumnak egy C2D E8200 van megadva, az még egy szinten sincs az i5-tel (tudom, hogy mobil i5, ennek ellenére is). A memória az épp elég, bár 3 GB a minimum, amit megadtak a rendszerkövetelményben, de innen vesz az IGP is. Ajánlom, hogy nézzetek fel a game-debate.com-ra. Nem FullHD-ban játszanék, hanem 720p-ben low-med grafikán, hogy meglegyen a 30 FPS.


De az eredeti kérdésre nem kaptam még választ, (a pixel-vertex shader támogatásra + DirectX) azt előre is köszönöm.

2015. okt. 31. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!