Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alábbi laptopok közül...

Az alábbi laptopok közül melyik érné meg a legjobban?

Figyelt kérdés

A laptopot főleg egyetemi használatra venném, tehát office programok használatára, internetezésre, filmezésre. Nincs szükségem túl erős gépekre, mivel nem fogok játszani, tervezni rajta, de azért szeretném, ha a mindennapokban kényelmesen, akadás mentesen lehetne használni ezekre a célokra. Alapból erre a laptopra gondoltam: [link]

De processzorok terén nem igazán vagyok otthon és, ha ez jobb teljesítményt nyújt valamivel, akkor megéri ezt a plusz ötezret: [link]

Ugyanebben az árban még erre gondoltam: [link]

Ezen alapból van windows, tehát nem kell pluszba költenem rá, viszont ez jóval nagyobb, és nehezebb, szóval problémásabb a hordozása. A hordozhatóság nekem eléggé fontos, mivel kb 1 órányira lesz a kollégium az egyetemtől.

A belinkelt laptopok közül tehát melyik éri meg a legjobban? Nyugodtan ajánlhattok más laptopokat is ebben az árkategóriában. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2015. nov. 6. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Az újak közül ebben az árkategóriában mind ugyanilyen rossz, ez az alsó kategória, lassúak és borzalmasan gyenge minőségűek, használt üzleti laptopot vegyél
2015. nov. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!