Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Adatbázis háziból kaptam egy...

Adatbázis háziból kaptam egy olyat hogy Mátrix tömb szorzássa Mátrix tömbbel és algoritmusba kellene megoldanom. Tudnátok segiteni? 17/L

Figyelt kérdés

2015. nov. 22. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Most minek irtad oda h lany vagy meg az eletkorod.. Ez nem a szex kategoria.. Fu felidegesizettel igy estr..
2015. nov. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várod, hogy a kiéhezett kockák válaszoljanak, akkor egyszerűbb lett volna egy képet linkelned a melleidről.
2015. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondjuk valami nem tiszta nekem.

"Adatbázis" házit kaptál, de nincs feltüntetve milyen adatbázisról van szó, tehát kizárásos alapon maximum a tantárgynak lehet ez a neve. Ebben az esetben viszont nem releváns számomra, hogy mi köze az adatbázishoz a c#-nak és a mátrixos szorzásnak. Azt pedig végképp furcsálom (hogyha jól számolom) most 11.-es lehetsz, tehát milyen suli az, ahol 17 évesen c#-t, adatbázisrendszereket és mátrixok szorzását oktatják (sőt, feladják házinak, hogy írj hozzá algoritmust)?


Kicsit nekem ködös ez a dolog...


Visszatérve a feladatra: leírnád kicsit bővebben, hogy ez hogy kapcsolódik az adatbázishoz? Vagy csak c#-ban kell egy mátrix szorzásos algoritmus?

2015. nov. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!