Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Elvesztem a monitorok vilagaba...

Elvesztem a monitorok vilagaban, merre van a kiut?

Figyelt kérdés

Szoval szeretnek egy monitort, eddig sikerult eljutni.

Fokepp filmeket es sorozatokat nezek, de az uj gepemben gtx 980 van ami jatekra is eleg jo allitolag.

De egyszeruen nem talalom meg az arany kozeputat ami jo filmezesre es jatekra is.

Ips monitort 4-5ms laggal inkabb valasztanek, viszont a felbontas.. Olvastam h egy 1440p monitoron csunya az 1080p film es sorozat a nyujtas miatt, de jatekok alatt szebben produkal hiaba kisebb az fpsem. Nem tudom, szeretem ha jo minosegu a kep filmek alatt. Menjek inkabb egy fullhd ips monitorral ami 120hz ?

Koszonom!


2015. nov. 29. 21:42
 1/5 hypno ***** válasza:

Na ezek azok a kérdések, amit nem dönthetünk el helyetted.

Pontosan mihez vársz megerősítést? Mert érvelni tudnék bármelyik mellett.

2015. nov. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Csak nem ertem, hogy ez miert jo. Gondolom h a buta nep vegyen ket monitort egyet filmezesre, egyet jatekra.. Para.

Mert olvasgatom angol nyelvu forumokon h nagyon lehuzzak az 1440p monitorokaf, filmezes szempontjabol kb hasznalhatatlan.

2015. nov. 29. 21:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Mmint az upscaling miatt homalyos a kep. Homalyos vagod. "Its like applying vaseline on your glasses" :D

Hat vennek egy 150ezres monitort es meglatnam h nem eles a kep, biztos szetvagna az ideg..

2015. nov. 29. 21:52
 4/5 hypno ***** válasza:

Nem csak teljes képernyőn lehet filmet nézni, hanem ablakban is, a film valós felbontása mellett.


Az LCD kijelzők azon tulajdonsága, hogy csak a natív felbontásukon jó a képük, már ezerszer lerágott csont. Ezzel nincs mit kezdeni.

2015. nov. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem filmnél észre sem veszed az upscaling-et, csomó letöltött film meg dvd messze nincs fullhd-ban, mégis tök jó fullhd-s monitoron/tv-n. Úgysem a pixeleket fogod nézni. Szóval ha a géped bírja a játékot 1440-en, akkor nyugodtan vegyél 1440-es monitort.
2015. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!