Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes újítani a laptopba,...

Érdemes újítani a laptopba, vagy új kéne?

Figyelt kérdés

Csak netezésre, filmezésre, és játékra használom, de az új játékokat már nem igazán vinné.

Karácsonyra újíthatnék bele valamit, csak nem tudom megéri-e. ( gyorsabb lenne-e futtatná-e pl. witcher 3-t.

Elsősorban + 4 gb RAMon gondolkodtam, de ha a proci meg a videókártya úgy is kevés, akkor mindegy.

A típusa:

HP EliteBook 8540p

Tul.:

[link]



2015. dec. 14. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be új(abb) gépet. A +ramtól nem fut gyorsabban semmi.
2015. dec. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez elviszi a witcher 3-t?
2015. dec. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
a gyorsabb lenne-e és a futtatná-e a witcher 3-t közül kimaradt egy vessző :)
2015. dec. 14. 19:34
 4/5 anonim ***** válasza:

hu megijedtem :D

kicsit erősebb kártyám van, de meg se mertem próbálni rárakni.. am a kérdésre válaszolva, a memória bővítés nem fog segíteni a játékoknál.

2015. dec. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

hacsak nem 2gb ram, gtx 680m páros, egy core i5 el ötvözve van, akkor nincs értelme +4 gb ramnak, ha játékban gondolkodsz


ugyanis 680m alatt ami egy 960m körül van teljesítményben, nem érdemes witcher 3 ban gondolkodni, persze ha nem full hd ban játszanál akkor lehet simán

2015. dec. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!