Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Grafikai/építészeti tervezéshe...

Grafikai/építészeti tervezéshez/3D anim-hoz/Revit, Archicad 3DsMax, Photoshop asztali Workstationt szeretnék összerakni, de félek nem lesz kompatibilis, ha egyedül csinálom, milyen konfig-ot javasoltok?

Figyelt kérdés
Nem ipari méretű 3D-zéshez, inkább csak otthoni munkához..de az jól zúzzon. Határ 400 HUF br kb. Tudnátok nekem konfigot írni, segíteni, pl. hogy Xeon vagy i7. Quadro vagy Firepro. Hová kell hűtés? Milyen házat érdemes..kompatibilitásnál mire kell figyelni? Nagyon köszi mindenkinek, aki segít.

#konfiguráció #3DS MAX #3D építészeti tervezés
2015. dec. 17. 13:14
 1/2 T/Z ***** válasza:

Itt kérdezz rá:

[link]

2015. dec. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én amivel nagyon elégedett vagyok, bár kicsit magasabb, 550k volt:

i7 proci 4ghz

Firepro 5100W 4 Gb

32 Gb DDR4 2400mhz ram

SSD

msi alaplap


A procira külön hűtést vettem, + a ház egy 4 ventis zalman.


Ezekből kompromisszummal (16 gb ram, gyengébb videokari ugyan ebből, kicsit gyengébb proci) szerintem még mindig nagyon profi gép rakható össze.


Kompatibilitásnál főleg a videokártya a mérvadó, graphisoft honlapján fel vannak sorolva a támogatott kártyák.


Boltok közül a Darkcompot javaslom, miskolciak, de akár telefonon keresztül is összeállítják az igényeidnek megfelelő gépet és elküldik e-mailben. Webshop, tehát akár náluk is megrendelheted, de a termékeket máshol is megtalálod, ha úgy kényelmesebb neked.

2016. febr. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!